Domů » Bleskovky » Na pulty obchodů míří zlatý Galaxy S9+: prémiový vzhled i cena

Na pulty obchodů míří zlatý Galaxy S9+: prémiový vzhled i cena

Vlajkový model Samsungu Galaxy S9+ si budete nově moci pořídit ve zlatém provedení. To na českém trhu doplní stávající černou, modrou a fialovou variantu.

Recenze Samsung Galaxy S9+: nová tvář ve známém těle

Nové zlaté zbarvení společnost oficiálně nazývá „Sunrise Gold“ a oproti klasické zlaté má lehce teplejší odstín. Telefon v tomto barevném provedení nabídne i trochu jinou texturu. „Saténová“ povrchová úprava je o něco méně lesklá a měla by tak snad lépe odolávat otiskům prstů.

Na našem trhu bude možné tuto barvu získat pouze u vrcholné 256GB varianty Galaxy S9+, která se prodává za doporučenou cenu 26 999 Kč.

Tip: Podrobné parametry Galaxy S9+ (včetně srovnávače) najdete v našem katalogu smartphonů.

Samsung představil i novou červenou verzi „Burgundy Red“. Ta však na pultech našich obchodů nebude oficiálně dostupná vůbec.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

2 komentářů

  1. Co znamena “dotupna”?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).