Domů » Bleskovky » Na odhalení her pro PlayStation 5 si počkáme o něco déle. Sony odkládá čtvrteční tiskovku

Na odhalení her pro PlayStation 5 si počkáme o něco déle. Sony odkládá čtvrteční tiskovku

Letošní rok není technologickým novinkám příliš nakloněn. Pandemie COVID-19 pomalu ustává, avšak v USA nyní řádí velké občanské nepokoje, které svět technologií rovněž ovlivňují – Google posunul termín odhalení Androidu 11, Apple uzavřel své kamenné obchody a společnost Sony zrušila svojí chystanou tiskovku týkající se budoucích her pro chystanou konzoli PlayStation 5.

Společnost Sony v oficiálním oznámení uvedla, že v tuto chvíli není vhodná chvíle oslavovat nově příchozí hry, a že by měly být slyšet jiné, důležitější hlasy. Japonská firma dále vyjádřila nesouhlas se systematickým rasismem a s policejní brutalitou.

Zítřejší akce Sony měla obsahovat více než hodinový stream nových her pro PlayStation 5, a to od velkých i malých herních studií, podle některých spekulací dokonce mohl být poodhalen design této konzole. Náhradní termín pro akci Sony zatím zvolen nebyl.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Měl to být čtvrtek 4.6. ne středa 3.6., ale teď už je to jedno stejně …

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).