Domů » Bleskovky » Na mobily míří chytlavá adventura The Almost Gone. Mladá dívka v ní hledá pravdu o své smrti

Na mobily míří chytlavá adventura The Almost Gone. Mladá dívka v ní hledá pravdu o své smrti

Vydavatelská společnost Playdigious, která se zaměřuje zejména na hry od nezávislých tvůrců, oznámila mobilní verzi malebné adventury s názvem The Almost Gone od tvůrců ze studia Happy Volcano a vývojáře jménem Joost Vandecasteele. Hru si díky tomu užijí nejen hráči na počítačích a konzoli Nintendo Switch, ale také vyznavači kapesního hraní na operačních systémech iOS i Android.

the almost gone

Na půli cesty mezi životem a smrtí musí hráči odhalit pohnutou minulost mladé dívky. V její kůži budou prozkoumávat každé zákoutí různých prostředí a skrze nalezené předměty a obnovené vzpomínky postupně slepovat střípky poutavého příběhu. Hlavní hrdinka zavítá nejen do svého domova, ale také na mnohá další zajímavá místa.

The Almost Gone - Announcement Teaser

Hra, která na první pohled zaujme povedenou stylizací, by měla vyjít v průběhu několika následujících měsíců.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Diskuze k článku

  1. To vypadá roztomile.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).