Domů » Bleskovky » Na akci „HTC za polovic“ už čekají první zájemci (oživeno)

Na akci „HTC za polovic“ už čekají první zájemci (oživeno)

Na středu 12. října si HTC připravilo další akci, ve které bude mít 100 zájemců možnost získat chytrý telefon HTC Sensation XE za poloviční cenu. I když do zahájení zbývá ještě několik desítek hodin, před prodejnou HTC v ulici Na Poříčí už čekají první nedočkavci (aktuálně je prý zapsáno 14 lidí). První čtyři se dokonce zapsali už ve 14:00. Přejeme jim hodně štěstí při čekání, protože počasí venku opravdu není příliš příznivé a v noci to bude ještě horší, tak doufejme, že se všichni patřičně vyzbrojili.

-
První čtyři zájemci o HTC Sensation XE (zdroj: HTC Fans)

-
Ilustrační obrázek: takhle to před prodejnou vypadalo při březnové akci na HTC Desire S

Aktualizováno v 19:55: Před prodejnou nyní čeká 25 zájemců.

22:30: Na místě už čeká 46 vytrvalců :-)

TwitterWall #htcZaPolovic

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

9 komentářů

 1. Sem dneska musel bejt venku hodinu, nikdo by mi tam nedonutil sedět ani kdyby ho dávali za korunu.

 2. Za HTC Sensation to opravdu nestojí, nechápu. Jak již psal @dejvi_cz – ani zadarmo, tady už jde o zdraví..

 3. No nevim, jestli je to takovej zázrak, aby se na něj muselo čekat do středy už od pondělního večera. Podle mě teda rozhodně ně.

 4. [odkaz]
  Tohle je podle mě hezčí.

  • Známej si to nekoupil z důvodu chybějící přední kamery. Jde o blbost ale když už tak už..

  • fijosh (neregistrovaný)

   dejvi_cz: Soudit telefon podle neoficiálních renderů a neoficiálních specifikací, to musí člověk dostat pořádnou ránu do hlavy aby to myslel vážně, ne?

   Jinak bych souhlasil, FFC bych teď také bral jako důležitý parametr, nicméně nové WP od HTC (Titan a Radar) už mají FFC – jeden by řekl že ji snad tedy budou výrobci instalovat do všech nových Mango telefonů vyšší třídy.. :)

  • fijosh (neregistrovaný uživatel): Omlovám se, já jsem mluvil o HTC 7 pro.. už z toho nějak blbnu, každopádně podle obrázku není ani tady. HTC Titan ani radar pokud se nepletu nemají HW klávesnici..

 5. Tak jsem se seknul, čekat se bude pouhých 30-35 hod. a já tipoval 50.

 6. Dobře jim tak :-D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).