N.O.V.A. Legacy: akčí FPS se skvělou grafikou zamířila na Android

Herní série N.O.V.A se na mobilních zařízeních poprvé objevila v roce 2009. Za osm let se objevilo několik dílů, které se mezi hráči akčních FPS staly velice populární. Gameloft nyní uvádí na trh další nový díl s názvem Legacy, který přichází s vylepšenou hratelností a především kompletně předělanou grafikou.

V tuto chvíli je hra dostupná pro zařízení se systémem Android, nicméně brzy by se měla objevit také pro iOS. Příjemné je, že na Google Play je k dispozici zcela zdarma a stáhnout si ji můžete klidně i přes datové připojení, FUP vám totiž rozhodně nevyčerpá. Hra má totiž jen necelých 25 MB, přičemž při prvním spuštění dojde k rozbalení dalších souborů, z internetu se už ale nic nestahuje.

nova-legacy-pre-register-image-multiplayer

Změnil se také design jednotlivých úrovní – ty jsou nyní kratší, než tomu bylo u předchozích dílů. Gameloft s tímto titulem cílí především na hráče, kteří nemají čas u titulů sedět dlouhé hodiny, ale čas od času si chtějí dát nějakou „rychlovku“.

K dispozici jsou tři herní režimy, přičemž nejzajímavější je samozřejmě kampaň s vlastní dějovou linkou. Nechybí ani několik multiplayerových arén, kde můžete své schopnosti otestovat proti dalším pěti hráčům.

N.O.V.A. Legacy
Cena: zdarma
Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Kapitoly článku