Domů » Bleskovky » N.O.V.A. Legacy: akčí FPS se skvělou grafikou zamířila na Android

N.O.V.A. Legacy: akčí FPS se skvělou grafikou zamířila na Android

Herní série N.O.V.A se na mobilních zařízeních poprvé objevila v roce 2009. Za osm let se objevilo několik dílů, které se mezi hráči akčních FPS staly velice populární. Gameloft nyní uvádí na trh další nový díl s názvem Legacy, který přichází s vylepšenou hratelností a především kompletně předělanou grafikou.

nova-legacy-gameplay-image
Hra má pouze 25 MB, a přesto nabízí skvělou grafiku a chytlavou hratelnost

V tuto chvíli je hra dostupná pro zařízení se systémem Android, nicméně brzy by se měla objevit také pro iOS. Příjemné je, že na Google Play je k dispozici zcela zdarma a stáhnout si ji můžete klidně i přes datové připojení, FUP vám totiž rozhodně nevyčerpá. Hra má totiž jen necelých 25 MB, přičemž při prvním spuštění dojde k rozbalení dalších souborů, z internetu se už ale nic nestahuje.

nova-legacy-pre-register-image-multiplayer

Změnil se také design jednotlivých úrovní – ty jsou nyní kratší, než tomu bylo u předchozích dílů. Gameloft s tímto titulem cílí především na hráče, kteří nemají čas u titulů sedět dlouhé hodiny, ale čas od času si chtějí dát nějakou „rychlovku“.

OUT NOW – N.O.V.A. Legacy Launch Trailer

K dispozici jsou tři herní režimy, přičemž nejzajímavější je samozřejmě kampaň s vlastní dějovou linkou. Nechybí ani několik multiplayerových arén, kde můžete své schopnosti otestovat proti dalším pěti hráčům.

N.O.V.A. Legacy
Cena: zdarma

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

7 komentářů

  1. Produkty v aplikaci až 1892,11 Kč. Si z nás fakt dělají prdel…

    • Každý kdo se zabývá monetizingem moc dobře ví že je potřeba tam mít možnost superdrahého nákupu. Jsou prostě hlupáci kteří to kupují.

      • Otázka je, co u střílečky za dvě kila může stát skoro dva litry:-D

  2. bez podpory gamepadu

  3. Nikdy jsem moc nepochopil tyhle „simulátory FPS“ jako jsou na mobilech a konzolích s auto aim systémem. To už radši skákat tím Mariem, zábavnější koridorovka.

  4. Nevite, kdy to vyjde pro mobilni Win?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).