Sledujte nás na YouTube

N.O.V.A. Legacy: akčí FPS se skvělou grafikou zamířila na Android

Herní série N.O.V.A se na mobilních zařízeních poprvé objevila v roce 2009. Za osm let se objevilo několik dílů, které se mezi hráči akčních FPS staly velice populární. Gameloft nyní uvádí na trh další nový díl s názvem Legacy, který přichází s vylepšenou hratelností a především kompletně předělanou grafikou.

nova-legacy-gameplay-image
Hra má pouze 25 MB, a přesto nabízí skvělou grafiku a chytlavou hratelnost

V tuto chvíli je hra dostupná pro zařízení se systémem Android, nicméně brzy by se měla objevit také pro iOS. Příjemné je, že na Google Play je k dispozici zcela zdarma a stáhnout si ji můžete klidně i přes datové připojení, FUP vám totiž rozhodně nevyčerpá. Hra má totiž jen necelých 25 MB, přičemž při prvním spuštění dojde k rozbalení dalších souborů, z internetu se už ale nic nestahuje.

nova-legacy-pre-register-image-multiplayer

Změnil se také design jednotlivých úrovní – ty jsou nyní kratší, než tomu bylo u předchozích dílů. Gameloft s tímto titulem cílí především na hráče, kteří nemají čas u titulů sedět dlouhé hodiny, ale čas od času si chtějí dát nějakou „rychlovku“.

K dispozici jsou tři herní režimy, přičemž nejzajímavější je samozřejmě kampaň s vlastní dějovou linkou. Nechybí ani několik multiplayerových arén, kde můžete své schopnosti otestovat proti dalším pěti hráčům.

N.O.V.A. Legacy
N.O.V.A. Legacy
Autor: Gameloft
Cena: zdarma
 • N.O.V.A. Legacy Screenshot
 • N.O.V.A. Legacy Screenshot
 • N.O.V.A. Legacy Screenshot

Michal Javůrek

7 komentářů

 1. Petr (neregistrovaný)

  Produkty v aplikaci až 1892,11 Kč. Si z nás fakt dělají prdel…

  • zog (neregistrovaný)

   Každý kdo se zabývá monetizingem moc dobře ví že je potřeba tam mít možnost superdrahého nákupu. Jsou prostě hlupáci kteří to kupují.

   • Otázka je, co u střílečky za dvě kila může stát skoro dva litry:-D

 2. mino (neregistrovaný)

  bez podpory gamepadu

 3. Nikdy jsem moc nepochopil tyhle “simulátory FPS” jako jsou na mobilech a konzolích s auto aim systémem. To už radši skákat tím Mariem, zábavnější koridorovka.

 4. Naivka (neregistrovaný)

  Nevite, kdy to vyjde pro mobilni Win?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *