Domů » Bleskovky » Mrkněte na dechberoucí video natočené na iPhone a reklamu Applu, ve které účinkuje Čech

Mrkněte na dechberoucí video natočené na iPhone a reklamu Applu, ve které účinkuje Čech

Společnost Apple zveřejnila nové propagační video ze série „Shot on iPhone Xs“. Upoutávka se zaměřuje na dechberoucí záběry divočiny a přírodních scenérií v podání oceňovaných režisérů, kteří si říkají Capm4 Collective. Záběry zachycují zástupce hmyzí říše stejně jako monumentální hory. Nechybí ani zebry, sloni či poušť nebo láva.

Běžný uživatel telefonu však podobně kvalitní záběry nejspíše jen tak nepořídí. Nejen, že si Apple najal celý filmový štáb, zároveň iPhone Xs opatřil dodatečným vybavením včetně filmových objektivů a stabilizátorů. I přesto je výsledek docela působivý.

Kromě této série natočil Apple i klipy s názvem „Life On iPad“, které ukazují výhody tabletu v nejrůznějších situacích. V jedné z reklam se poprvé v historii objevil 37letý Čech Yemi Akinyemi Dele, kterého budete znát především jako umělce, performera, choreografa a tanečníka. Video je velmi zdařilé, ostatně posuďte sami :-)

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
23 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments