Domů » Bleskovky » Motorola One dostává Android 9 Pie, zlepší se výdrž baterie

Motorola One dostává Android 9 Pie, zlepší se výdrž baterie

Dnešním dnem začala společnost Motorola distribuovat aktualizaci na Android Pie pro smartphony Motorola One (na recenzi se podívejte zde). Nová verze, která nahrazuje Android Oreo, přináší především zjednodušení uživatelského prostředí a několik vylepšení.

Hardwarové parametry Motorola One
Systém: Android 8.1
Rozměry: 149,9 x 72,2 x 8 mm, Hmotnost: 162 gramů
Procesor: Qualcomm Snapdragon 625, octa-core 2,0 GHz Cortex-A53
RAM: 4 GB, Interní paměť: 64 GB, Pam. karta:
Displej: IPS LCD, 5,9", HD+, 720 × 1520 px
Fotoaparát: 13 + 2 Mpx, f/2.0, Přední kamera: 8 Mpx, f/2.2, Full HD video
Bluetooth: 5.0, Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac, NFC:
Konektor: USB-C
Baterie: 3000 mAh Li-Ion, Rychlé nabíjení:
Bezdrátové nabíjení:

Android P pro Motorolu One zahrnuje vylepšenou intuitivní navigaci, mód nerušit, barevné menu, optimalizovanou výdrž baterie, lepší rozdělení obrazovky a spoustu dalších vychytávek. S aktualizací získá uživatel také propracovanější Rychlé nastavení, zjednodušené ovládání hlasitosti a jednodušší způsob správy notifikací.


Dostupnost aktualizace lze zkontrolovat v Nastavení > Systém > Aktualizace systému. Aktualizace je distribuována postupně a všichni uživatelé by ji měli získat do konce měsíce.

Stylový fitness náramek Honor Band 5

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

Jeden komentář

  1. Ode dneška je ONE u mě a slušný přístroj ve stření třídě pro normální nenáročné lidi.
    Pie prubnu později dneska jsem ji vyzvedával v boxu a nsatavování atp bude zítra, dneska už není čas.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *