Domů » Bleskovky » Motorola chystá novou řadu smartphonů Moto P. Co o nich víme?

Motorola chystá novou řadu smartphonů Moto P. Co o nich víme?

Lenovo, které v mobilním světě vystupuje pod značkou Motorola, chystá na 15. srpna tiskovou konferenci, která se odehraje v Číně. Přestože je očekáván zejména příchod smartphonů Moto Z3 a Moto OnePower na čínský trh, možná dojde i k odhalení tří telefonů nové řady Moto P. Na čínské mutaci webových stránek Motoroly se totiž objevily následující tři karty dosud neznámých smartphonů.

Telefony mají nést Moto P30, P30 Play a P30 Note. Bohužel zatím o nich příliš informací nemáme, stránky prozrazují pouze barvy a paměťové varianty:

 • Základní Moto P30 má být dostupná v barvách Ice Jade White, Bright Black a Aurora ve dvou paměťových konfiguracích – 6/64 a 6/128 GB
 • Moto P30 Play bude patrně levnější model, neboť bude nabízen pouze v konfiguraci 4/64 GB v černé a bílé barvě
 • Poslední Moto P30 Note má být pro změnu nabízeno pouze v černé, a to ve dvou paměťových konfiguracích 4/64 a 6/64 GB

Bohužel zatím nevíme, kam do portfolia se řada Moto P zařadí, a zda bude dostupná globálně, nebo exkluzivně pouze pro čínský trh.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

 1. Vubec bych se nezlobil kdyby udelali nasledovnika rady Lenovo P (ktera skoncila s vybornym Lenovem P2 na podzim 2016).

  Obcas se sice vyskytne mobil s podobnou baterii, ale bud jen podobnou ci horsi konfiguraci nez Lenovo P2 – takze zadny duvod k upgradu.

 2. Oldřich Svoboda

  Motorola kdysi vynalezla mobilní telefony, dnes je to mrtvola, prázdná slupka asi jako okurky Znojmia.

 3. „Motorola chystá novou řadu smartphonů Moto P“ Motorola nic nechystá, chystá Lenovo.
  „Lenovo, které v mobilním světě vystupuje pod značkou Motorola“ Lenovo vystupuju i pod svou značkou Lenovo, nejen Motorola.
  Redakce, když už píšete nadpisy článků jak z Blesku, tak alespoň podávejte pravdivé informace.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).