TOPlist

Motoluxe a Defy Mini: Dvě nové Motoroly s Androidem

Motorola představila dva nové smartphony s Androidem, které dorazí na pulty evropských obchodů v následujících týdnech. První novinka s názvem Motoluxe bude lákat na čtyřpalcový displej s WVGA rozlišením, 8Mpx fotoaparát (+ VGA kamerku pro videohovory), 1400mAh akumulátor, 800MHz procesor od Qualcommu a 512 MB RAM. 1 GB vnitřní paměti je možné doplnit dalšími 32GB skrze paměťové karty microSD. Tloušťka telefonu bude příjemných 9,6 milimetrů.

-
Dvě novinky pro Evropu: Motorola Motoluxe a Motorola Defy Mini

Druhý model Defy Mini bude určený pro lidi s aktivním životním stylem a stejně jako její starší sestřička Defy+ nabídne voděodolný a prachuvzdorný kryt, takže snese hrubější zacházení (podpora standardu IP67). Hardwarové parametry jsou spíše průměrné – 3,2″ displej s HVGA rozlišením, 3,2Mpx fotoaparát, 512 MB RAM a 1650mAh baterie. Tloušťka je 12,6 milimetrů. U obou telefonů najdeme operační systém Android 2.3 obohacený o uživatelské prostředí Motoroly.

Zdroj: TheVerge

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku