Sledujte nás na YouTube

Motoluxe a Defy Mini: Dvě nové Motoroly s Androidem

Motorola představila dva nové smartphony s Androidem, které dorazí na pulty evropských obchodů v následujících týdnech. První novinka s názvem Motoluxe bude lákat na čtyřpalcový displej s WVGA rozlišením, 8Mpx fotoaparát (+ VGA kamerku pro videohovory), 1400mAh akumulátor, 800MHz procesor od Qualcommu a 512 MB RAM. 1 GB vnitřní paměti je možné doplnit dalšími 32GB skrze paměťové karty microSD. Tloušťka telefonu bude příjemných 9,6 milimetrů.

-
Dvě novinky pro Evropu: Motorola Motoluxe a Motorola Defy Mini

Druhý model Defy Mini bude určený pro lidi s aktivním životním stylem a stejně jako její starší sestřička Defy+ nabídne voděodolný a prachuvzdorný kryt, takže snese hrubější zacházení (podpora standardu IP67). Hardwarové parametry jsou spíše průměrné – 3,2″ displej s HVGA rozlišením, 3,2Mpx fotoaparát, 512 MB RAM a 1650mAh baterie. Tloušťka je 12,6 milimetrů. U obou telefonů najdeme operační systém Android 2.3 obohacený o uživatelské prostředí Motoroly.

Zdroj: TheVerge

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

  1. uni (neregistrovaný)

    Jako by Samsung neměl se svým neustále odkládaným xCoverem dost potíží ve srovnání s Defy (+), ale Motorola mu ještě přitopí Defy Mini…:-) SE Activ by pak měl jít s cenou dolu, jeho cena je neadekvátní (i přes unikátní vlastnosti).

  2. mino (neregistrovaný)

    Už by sa mohol objaviť highendovy outdoorovy smartphone s 2000 mAh baterkou a kvalitným fotoaparátom

  3. biscuit84 (neregistrovaný)

    Dizajn Defy Mini je skoro 100% klon Wildfire S :) A Motoluxe? Vzhladom k nazvu som skor ocakaval nejaky high-end vyrobeny z draheho materialu. No tentokrat Motorola veru sklamala….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *