Domů » Bleskovky » Moto Z3 Play se blíží. Víme, kdy dorazí další pokračovatel modulární řady

Moto Z3 Play se blíží. Víme, kdy dorazí další pokračovatel modulární řady

Společnost Lenovo nás letos zahrnula spoustou smartphonů řad Moto G a E, na ty nejvybavenější však stále čekáme. Už víme, že nástupce loňské Moto X nedorazí, těšit se však stále můžeme na nové zástupce modulární vlajkové řady Moto Z. Tu by měly letos reprezentovat dva modely – Moto Z3 a Z3 Play. Druhý jmenovaný bude mít premiéru již za necelé dva týdny.

Oznamuje to oficiální pozvánka na akci, která se odehraje 6. června v Brazílii. Samozřejmě kvůli kompatibilitě s přídavnými moduly Moto Mods musí mít telefon stejné rozměry, jako jeho předchůdci, díky tenčím rámečkům však dostane větší 6″ displej. Kvůli jeho roztažení na bradu dojde k přemístění čtečky otisků prstů na stranu do zamykacího tlačítka.

Výbava vyšší střední třídy

Telefon má pohánět čipset Qualcomm Snapdragon 636, 4 GB RAM a nabízen bude ve dvou paměťových variantách s 32 nebo 64GB úložištěm. Na zádech se bude nacházet duální fotoaprát s hlavním 12Mpx snímačem, selfie kamerka dostane rozlišení 8 MPx. Akumulátor v těle zařízení dostane do vínku kapacitu 3 000 mAh, operačním systémem bude Android 8.0 Oreo.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).