Moto Z3 Play se blíží. Víme, kdy dorazí další pokračovatel modulární řady

Společnost Lenovo nás letos zahrnula spoustou smartphonů řad Moto G a E, na ty nejvybavenější však stále čekáme. Už víme, že nástupce loňské Moto X nedorazí, těšit se však stále můžeme na nové zástupce modulární vlajkové řady Moto Z. Tu by měly letos reprezentovat dva modely – Moto Z3 a Z3 Play. Druhý jmenovaný bude mít premiéru již za necelé dva týdny.

Oznamuje to oficiální pozvánka na akci, která se odehraje 6. června v Brazílii. Samozřejmě kvůli kompatibilitě s přídavnými moduly Moto Mods musí mít telefon stejné rozměry, jako jeho předchůdci, díky tenčím rámečkům však dostane větší 6″ displej. Kvůli jeho roztažení na bradu dojde k přemístění čtečky otisků prstů na stranu do zamykacího tlačítka.

Výbava vyšší střední třídy

Telefon má pohánět čipset Qualcomm Snapdragon 636, 4 GB RAM a nabízen bude ve dvou paměťových variantách s 32 nebo 64GB úložištěm. Na zádech se bude nacházet duální fotoaprát s hlavním 12Mpx snímačem, selfie kamerka dostane rozlišení 8 MPx. Akumulátor v těle zařízení dostane do vínku kapacitu 3 000 mAh, operačním systémem bude Android 8.0 Oreo.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel