Domů » Bleskovky » Moto X4 na videu z prezentace: duální fotoaparát, voděodolnost a slušná výbava

Moto X4 na videu z prezentace: duální fotoaparát, voděodolnost a slušná výbava

Společnost Lenovo v letošním roce představí nástupce svých loňských vlajkových smartphonů Moto Z, a přihodí také nástupce vyšší střední třídy Moto X, který má být podle informací @evleaks pojmenován jako Moto X4.

Tento telefon už jsme měli možnost spatřit na tiskových renderech i na reálných fotografiích, nyní se můžeme podívat na video prezentace, z něhož se dozvídáme několik dalších zajímavých informací o výbavě telefonu.

Video filtrado Moto X 2017

Lenovo o chystané novince bude hovořit jako o vlajkové lodi za přátelskou cenu. Telefon bude mít prémiový vzhled tvořený kovem a 3D sklem, přičemž bytelnost a těsnost všech spojů bude certifikována krytím IP68. Ze snímku je dále patrný rozměrný kruhový fotomodul na zádech, ukrývající duální fotoaparát a duální LED. Snímek dále potvrzuje vestavěnou umělou inteligenci (patrně založenou na technologii Amazon Alexa), kterou bude možné aktivovat hlasem i při zamčeném zařízení.

moto-x-2017-press-render-696x502

Přátelskou cenu oproti standardním vlajkovým lodím zajistí několik aspektů – absence pinů pro připojení přídavných modulů, a slabší hardwarová výbava postavená na novém čipsetu Qualcomm Snapdragon 660.

Qualcomm Snapdragon 660 a 630: moderní technologie do střední třídy

Telefon by měl mít 5,2″ Full HD displej, 4 GB RAM, 64GB vnitřní úložiště a akumulátor s kapacitou 3 800 mAh a podporou rychlého nabíjení Quick Charge 4.0. Datum premiéry telefonu zatím neznáme, očekáváme ji však v nejbližších týdnech.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Lenovo se snaží to se musí nechat.
    Nicméně jestli už není pozdě….tohle meli delat po koupi části divize od Google, tehdy nejdříve nevěděli co s ní až časem.
    Taky by mě zajímalo jestli už se budou soustředit jen na MOTO nebo značku Lenovo budou nadále používat.
    Nějak přeapuji, měli by se konečně rozhodnout a dát vědět MOTO bude značka pro HIGH a Lenovo bude střední.
    Pokus se ZUK jim snad tak nevyšel [odkaz]

  2. To nemusí být vůbec špatný kousek. No uvidíme co cena.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).