Moto X (2017) na tiskovém renderu: v nabídce budou dvě paměťové varianty

Společnost Lenovo na MWC představila smartphony Moto G5 a G5 Plus (více informací), přičemž v letošním roce bychom se měli ještě dočkat telefonu střední třídy Moto X a vrcholových modelů řady Moto Z. Nejvíce informací máme prozatím o Moto X, tudíž očekáváme, že jeho premiéra je aktuálně nejblíže. Nyní se k nám dokonce dostal tiskový render tohoto zařízení.

Potvrzuje se design známý z předchozích úniků, včetně rozměrného kruhového fotomodulu na zádech se dvěma čočkami. Minimálně jeden z fotoaparátů má mít rozlišení 13Mpx, rozlišení druhého je zatím neznámé. Telefon má pohánět Qualcomm Snapdragon 625, v nabídce budou dvě paměťové varianty – 3 / 32 GB a 4 / 64 GB.

Lenovo údajně také chystá smartphone s kódovým označením „Albus“, který má prakticky stejné parametry, pouze fotoaparát má mít nižší rozlišení 12 Mpx. Telefon se údajně identifikuje jako Moto Z Play, má však jiný fotoaparát. Datum představení ani jednoho z telefonů zatím neznáme.

Autor článku
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku