Domů » Bleskovky » Moto 360 se čtvercovým displejem? Podívejte se na fotky prototypu

Moto 360 se čtvercovým displejem? Podívejte se na fotky prototypu

Hodinky Moto 360 první generace byly vůbec prvními chytrými hodinkami s (téměř) kruhovým displejem, do té doby měly všechny chytré hodinky displej čtvercový či obdélníkový. Touto cestou se původně vydávala i Motorola, nakonec se ale rozhodla udělat své hodinky mnohem elegantněji. Jak se můžete přesvědčit z následujících snímků nepředstaveného prototypu, změna směru byla víc než správná.

Moto-watch

Tvar displeje není jediným rozdílem mezi tímto prototypem a Moto 360, odlišně mělo probíhat i nabíjení – zatímco Moto 360 podporují indukční bezdrátové nabíjení, prototyp na snímcích je vybaven standardním microUSB konektorem.

Hodinky Moto 360 loni v září dostaly svého pokračovatele, letošní rok však zatím žádný nový model nepřinesl. Zatím nemáme žádné informace o tom, že by se třetí generace Moto 360 chystala.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments