Domů » Bleskovky » Monument Valley 2: druhý díl oblíbené klasiky dorazil na iOS

Monument Valley 2: druhý díl oblíbené klasiky dorazil na iOS

Jednou z novinek, která byla na včerejší úvodní keynote Applu uvedena, byla dostupnost v pořadí již druhého dílu logické hry Monument Valley. Ten navazuje na úspěch prvního dílu a opět přináší nějakou tu hodinu zábavy a úžasné grafické zpracování.

V grafice a celkové hratelnosti byste na první pohled mezi oběma díly nenašli žádný větší rozdíl. Jedinou větší novinkou je fakt, že nyní budete ovládat ne jednu, ale hned dvě postavy zároveň (matku a dítě), dojde tak k jistému ztížení hry. Není však vůbec nutností, abyste hráli a znali tak první díl, není zde totiž žádná příběhová návaznost.

Hra tradičně nabídne atraktivní geometrii staveb propracovanou do toho nejmenšího detailu. V App Store je v nabídce od včerejšího večera za cenu 149 Kč vč. DPH (bez dalších plateb uvnitř aplikace).

‎Monument Valley 2
Cena: 129,00 Kč

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

2 komentářů

  1. Jako jednička jasná věc, bavil jsem se náramně, ale že by to bylo třeba ještě jednou…. No za tři pětky to u mě někdy skončí, ne že ne.

  2. Co jsem četl komentáře, tak je to příliš jednoduché a rychle se to dá dohrát. No jsem zvědav zda dočká i Android…….

    Japko si kvůli tomu fakt kupovat nebudu….

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).