Domů » Bleskovky » Pro Camera: profesionální fotoaplikace s množstvím funkcí (Android a iOS)

Pro Camera: profesionální fotoaplikace s množstvím funkcí (Android a iOS)

Společnost Moment, která se proslavila především externími objektivy pro smartphony a ochrannými pouzdry pro iPhony se nyní přesunuje do oblasti softwaru. Přináší nám novou aplikaci pro fotoaparát na operační systémy Android a iOS.

momentcamera

Nástroj s názvem Pro Camera je navržen tak, aby nahrazoval výchozí aplikaci fotoaparátu a zároveň vám umožní přístup ke všem ovládacím prvkům a funkcím. S touto aplikací bude možné fotit do formátu RAW, ovládat a měnit expozici, ISO, rychlost uzávěrky, ostření a vyvážení bílé. V neposlední řadě bude možné zobrazit histogram a analyzovat metadata fotografie, podobně jako u DSLR kamer.

Ačkoliv aplikace nabízí množství funkcí a možností, její design je překvapivě čistý, jednoduchý a přehledný. V aplikace je rovněž možnost přepnout se na externí objektiv, pokud jej vlastníte.

‎Pro Camera by Moment
Cena: 179,00 Kč+

Verze pro Android prozatím bohužel nepodporuje nahrávání videa a nefunguje ani přepínání mezi objektivy fotoaparátu, máte-li duální. Android verzi můžete mít za 1,99 dolarů, tedy 44 korun. Verze pro iOS je plně funkční a lze ji stáhnout zdarma. Pro odemčení všech funkcí je ale zapotřebí zaplatit 2,99 dolarů, tedy 66 korun.

Moment Pro Camera
Moment Pro Camera
Autor: Moment, Inc.
Cena: 109,99 Kč

Tomáš Ondříšek

Ekonom a příznivec nových technologií, mobilních telefonů, tabletů a zařízení 2v1. Skalní fanoušek systému Windows a společnosti Microsoft. Nadšený fotograf detailů a nočních snímků. Odpůrce bloatwaru, nefunkčního multitaskingu, nekvalitního zpracování a keynesiánství.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).