Domů » Bleskovky » Modulátor hlasu iStranger: když chcete zůstat v anonymitě

Modulátor hlasu iStranger: když chcete zůstat v anonymitě

Pokud z nějakého důvodu potřebujete zůstat v anonymitě a nechcete, aby kdokoliv po telefonu rozpoznal váš hlas, může vám přijít vhod modulátor hlasu iStranger. Jde však o pořádně drahou záležitost. iStranger je kompatibilní s většinou současných telefonů a nabízí celkem dva režimy změny hlasu, které znemožní druhé straně identifikaci a zajistí potřebnou anonymitu.

istranger

Modulátor se připojuje k mobilnímu telefonu přes klasický výstup pro sluchátka (3,5mm jack). Použití je pak obdobné jako u handsfree sady. Dva režimy modulace hlasu, low a high, lze volit před začátkem hovoru ale i v jeho průběhu.  Modulátor je napájen baterií, která umožňuje hovor se změněným hlasem po dobu až šesti hodin. Po ukončení hovoru se modulátor automaticky vypne a šetří baterii.

This Tiny Gadget Will Change Your Voice!

Největší překážkou tohoto zařízení je cena, která se na českém trhu pohybuje okolo hranice 9 000 Kč včetně DPH.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Diskuze k článku

  1. Pouzivam k spokojnosti.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).