Domů » Bleskovky » Modul s výsuvnou klávesnicí pro Moto Z nebude, projekt byl zrušen

Modul s výsuvnou klávesnicí pro Moto Z nebude, projekt byl zrušen

Špatná zpráva pro všechny vlastníky modelové řady Moto Z, kteří očekávali vysouvací klávesový modul představený na letošním veletrhu CES. Ačkoli startupová firma z Velké Británie, Livermorium, vybrala od přispěvatelů v kampani na Indiegogo přes 160 tisíc dolarů, ve středu ohlásila ukončení projektu.

Mezi uživateli zájem byl, prodejci byli opačného názoru

V dlouhém seznamu důvodů, kvůli kterým se tak rozhodla, se hovořilo mimojiné o nezájmu ze strany prodejců, relativně malé popularitě modelové řady Moto Z, problémy s velikostí i váhou a v neposlední řadě o přílišné nákladnosti komponentů důležitých pro výrobu.

Vyvstává tedy otázka, zda nemělo Lenovo podpořit svého partnera, vezmeme-li v úvahu, že vývoj modulu byl oficiálně zaštítěn přímo samotným Lenovem.

Rodina Moto Mods se rozrostla o nový stereoreproduktor. Potěší nízkou cenou

Startup ovšem nekončí. Zakladatel Liangchen Chen ohlásil vývoj vlastního komunikátoru vybaveného vysouvací klávesnicí. Kdokoli z přispěvatelů tak může zažádat o navrácení příspěvku, nebo mu bude poskytnuta sleva na budoucí telefon.

Matěj Valošek

Zarytý fanoušek sci-fi, starého i nového, seriálového i filmového, knižního či hraného. Ve zbytku času holduje asijské kuchyni a snaží se vzdělávat v korejštině.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments