Domů » Bleskovky » Rodina Moto Mods se rozrostla o nový stereoreproduktor. Potěší nízkou cenou

Rodina Moto Mods se rozrostla o nový stereoreproduktor. Potěší nízkou cenou

Příslušenství Moto Mods se rozrůstá o nového člena. Je jím již čtvrtý přídavný reproduktor nazvaný jednoduše Moto Stereo Speaker. Umí zaujmout designem a také cenou, v konkurenci ostatních přídavných repráčků je totiž nejlevnější.

Moto Stereo Speaker má v sobě integrované dva 28mm reproduktory a stojánek, o který lze Mod i s telefonem opřít. Na rozdíl od konkurenčního JBL SoundBoost Speakeru neobsahuje vestavěnou baterii, za to potěší nižší cenou, novinka přijde na 60 dolarů (asi 1 200 korun bez DPH). Stereo Speaker bude k dispozici v červené, modré a černé barvě.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).