Modrý Samsung Galaxy S7 edge naživo. Nejhezčí z celé série?

Od minulého týdne se na českém trhu začala prodávat v pořadí již šestá barevná varianta Samsungu Galaxy S7 (edge). Původní pětici – černá, bílá, stříbrná, zlatá a růžová doplnila elegantní modrá (Blue Coral) edice, která je podle nás vůbec nejhezčí ze všech. V Blue Coral edici byl představen i Galaxy Note7, nicméně kvůli problémům s vybuchujícími bateriemi byl stažen z trhu a právě modrý Galaxy S7 (edge) přichází jako částečná náhrada.

Cena Blue Coral verze je stejná jako u ostatních modelů. Zařízení z oficiální distribuce se aktuálně prodávají za cenu okolo 20 000 Kč (32GB verze), z té neoficiální Galaxy S7 edge seženete už za 15 400 Kč. Samsung rovněž tento týden uvolnil dlouho očekávanou aktualizaci na Android 7.0, která přináší řadu novinek a vylepšení nejen v uživatelském prostředí. V nastavení spořiče baterie například přibyla funkce pro přepnutí na Full HD rozlišení (informovali jsme zde).

Doufejme, že se podobné barvy dočkáme také u nadcházejícího Samsungu Galaxy S8, který by měl být oficiálně představen 29. března a na pulltech obchodů by se měl objevit v druhé polovině dubna (více informací).

Samsung Galaxy S7 edge Blue Coral na oficiálním snímku
Samsung Galaxy S7 edge Blue Coral na oficiálním snímku
Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku