Domů » Bleskovky » Galaxy S8: premiéra na konci března, cena bude vysoká

Galaxy S8: premiéra na konci března, cena bude vysoká

Podle všech dosavadních informací se příští vlajková loď od Samsungu premiéry na veletrhu MWC nedočká, korejský výrobce ji hodlá představit později na samostatné akci. Datum příštího Unpacked Eventu má být podle zdrojů serveru PocketNow.com stanoveno na 29. března.

Ilustrační obrázek: takto by mohl vypadat Galaxy S8
Ilustrační obrázek: takto by mohl vypadat Galaxy S8

Bohužel ani v tento den se nemá očekávaný telefon dostat na pulty obchodů, koupit jej prý bude možné až v sedmnáctém týdnu (mezi 17. a 23. dubnem). Cena má být však ještě vyšší než u loňských modelů – základní varianta má v Evropě přijít na 849 euro, což je v přepočtu zhruba 23 000 Kč (bez DPH).

Galaxy S8 má být údajně přítomen i na veletrhu MWC, pouze však pro úzký okruh lidí, patrně pro zástupce operátorů a další partnery korejského giganta zatížené smlouvou o mlčenlivosti. Doufejme, že Samsung na MWC bude myslet i na novináře a novinku jim také ukáže :-).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

12 komentářů

 1. …očekávaný telefon dostat na pulty telefonů…

 2. no jasně cena bude vysoká,tu podělanou Galaxy Note7 přece někdo musí zaplatit.

  • Je sice pěkné, že doma lidem nabídly za N7 slevu na S8, ale nějak zapomněli říci, že to bude také adekvátně zdraženo, tedy nebude to klasicky sleva zadarmo:)

 3. Za chvilku aby si člověk na to vzal hypotéku ????

 4. Na začátek pár změn aby se neřeklo, bez 3,5 konektorů , Force Touch, zaoblený displej, užasna cenovka a pak ti blázní kteří to opět koupí pač S8 :-D . To už bude zajímavější sledovat co vymyslí novodobá Nokia :-)

 5. Ach, čekal jsem že u Samsungu dostali rozum že cenu nenavýší jako loni s S7/S7E ale ne oni musí jít s cenou nahoru aby pokryly to co jim N7 Ztratil škoda škoda, to pak ta sleva pro majitelé N7 co vrátili N7 nebude sleva.
  I když zatím sem neslyšel že by se o tom zase psalo aby to pak nebyla jen lež nechme se překvapit.

 6. Ještě víc placte… Jalimanci…

 7. Marek Studnicka

  Nejsem blázen,abych dával za S8 23 000!!!!To si klidně počkám rok,až bude v mobilpohotovosti jako použitej,a to si to ještě hodně rozmyslím-Ovšem kdo je Vyloženě Samsungáč-tak to vezme hned

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).