Sledujte nás na YouTube

Modern Combat 5: Nové informace o chystané herní novince od Gameloftu

Pátý díl populární střílečky Modern Combat z pohledu první osoby ponese podtitul Blackout. Přestože se první trailer objevil již na E3 v červnu 2013, titul stále nebyl vydán, a to nasvědčuje tomu, že vývojáři si vskutku dávají záležet. K dispozici bude opět singleplayerová kampaň a multiplayer, postup mezi nimi však bude do určité míry propojen. Pokud tak ve hře pro jednoho hráče dosáhnete třeba čtvrtého levelu, budou k vám při online hraní přiřazeni soupeři na totožné úrovni.

 
Screenshot ze hry

Přítomny budou čtyři třídy, jmenovitě jde o standardního vojáka s automatickou puškou a pistolí, poté o těžkého ozbrojence využívajícího brokovnice a RPG, průzkumníka se samopalem a také snipera specializujícího se na dlouhé vzdálenosti. Dalších informací se podle Gameloftu dočkáme v horizontu týdnů a svítá tak naděje, že titul bude vydán ještě v tomto čtvrtletí. Prozatím se můžeme alespoň pokochat již téměř rok starým trailerem.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *