Domů » Bleskovky » Modern Combat 5: Nové informace o chystané herní novince od Gameloftu

Modern Combat 5: Nové informace o chystané herní novince od Gameloftu

Pátý díl populární střílečky Modern Combat z pohledu první osoby ponese podtitul Blackout. Přestože se první trailer objevil již na E3 v červnu 2013, titul stále nebyl vydán, a to nasvědčuje tomu, že vývojáři si vskutku dávají záležet. K dispozici bude opět singleplayerová kampaň a multiplayer, postup mezi nimi však bude do určité míry propojen. Pokud tak ve hře pro jednoho hráče dosáhnete třeba čtvrtého levelu, budou k vám při online hraní přiřazeni soupeři na totožné úrovni.

 
Screenshot ze hry

Přítomny budou čtyři třídy, jmenovitě jde o standardního vojáka s automatickou puškou a pistolí, poté o těžkého ozbrojence využívajícího brokovnice a RPG, průzkumníka se samopalem a také snipera specializujícího se na dlouhé vzdálenosti. Dalších informací se podle Gameloftu dočkáme v horizontu týdnů a svítá tak naděje, že titul bude vydán ještě v tomto čtvrtletí. Prozatím se můžeme alespoň pokochat již téměř rok starým trailerem.

Modern Combat 5 - E3 Trailer - iPhone / iPad / Android

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).