Domů » Články » Mobilní internet je všude, odborníci na něj budou na MIF 2017

Mobilní internet je všude, odborníci na něj budou na MIF 2017

Telco a operátoři, mobilní web, služby a aplikace, IoT i bezpečnost. To jsou hlavní témata 10. ročníku konference Mobile Internet Forum. Pokud vás zajímají novinky, aktuální trendy, nebo budoucnost mobilních zařízení a aplikací, tahle akce je přesně pro vás.

Internet se nejen díky moderním technologiím dostává k lidem ještě blíž než kdy dřív a vy můžete 31. října zjistit, co vás v oblasti mobilní komunikace všechno čeká. Přijďte i vy do MSD/Five v Praze na 10. ročník konference Mobile Internet Forum a zjistěte úskalí i budoucnost mobilního internetu.

Těšte se na přednášky předních odborníků i konkrétní případové studie.

Jak vypadá mobilní internet v datech NetMonitoru? Jaké jsou nejnovější trendy? A v čem spočívají příležitosti a hrozby mobilní inzerce? Na tyto otázky vám odpoví Kateřina Hrubešová ze SPIR. O mobilní reklamě bude mluvit i Dušan Šimonovič ze Seznam.cz. Probere s vámi také velmi aktuální problematiku cross-device identifikace uživatelů.

Kdy se objeví další generace mobilních sítí? A co od ní můžeme očekávat? To je téma, kterému se bude věnovat Patrick Zandl z CZ.NIC. Český rozhlas inovuje a v dubnu 2017 spustil zpravodajský web iRozhlas.cz. Jak jim funguje na mobilu? O to se s vámi podělí tamní projektový manažer Jiří Špaček.

Na trhu se objevují první wearables, která podporují eSIM. Jaké kroky musí podniknout operátoři, aby mohla embedded SIM ožít? A co bude muset udělat zákazník? To vám prozradí Jakub Slavík z T-Mobile. Martin Hošek z retailTrek bude zase mluvit o lokačním marketingu a iBeacons.

Organizátory konference jsou TUESDAY Business Network a Lupa.cz. Partnery akce jsou eMan, KPMG Česká republika, s. r. o., Seznam.cz a T-Mobile Czech Republic. Produkčně akci zajišťuje vydavatelství Internet Info a mediálně ji podporují Dotekomanie.cz, mobilenet.cz, SMARTmania.cz a Tyinternety.cz.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments