Domů » Bleskovky » Mobilní IDOS dostal velkou aktualizaci. Nově si skrze něj koupíte jízdenku

Mobilní IDOS dostal velkou aktualizaci. Nově si skrze něj koupíte jízdenku

Špičku na poli vyhledávání spojů městské hromadné dopravy IDOS jistě není třeba dlouze představovat. Vydavatelství MAFRA se ve spolupráci s firmou CHAPS rozhodla posunout svůj vyhledávač o kousek dále a uvolnila velkou aktualizaci, která přinesla spoustu novinek.

Jízdní řády IDOS
Cena: zdarma
‎Jízdní řády IDOS
‎Jízdní řády IDOS
Autor: MAFRA, a.s.
Cena: zdarma+

Výraznou změnou prošlo vyhledávání spojů. Nyní můžete vyhledávat napříč jízdními řády vlaků, meziměstských autobusů a MHD konkrétních měst, takže již není nutné mezi nimi přepínat. Druhou výraznou novinkou je pak online nákup jízdenek přímo v aplikaci. Ta vás už nepřesune na externí portál, ale umožní jízdenku zakoupit hned, například kartou nebo skrze MasterPass.

Souboj titánů: zkrotí dopravu lépe IDOS nebo Pubtran?

„Nejnovější verze představuje významný milník v historii aplikace. Výrazně jsme zvýšili uživatelský komfort možností zakoupit jízdenky přímo z aplikace, což bylo i častou připomínkou uživatelů,“ řekl Tomáš Chlebničan, ředitel společnosti CHAPS.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

3 komentářů

  1. Jak presne v aplikaci pro Android lze zakoupit jizdenku kartou? Vidim jenom moznost SMS Jizdenky.

  2. Dělám na ČD průvodčího a o této možnosti zatím nevím a to máme zaříení které by to umožňovalo, ale linkovej autobusák s SMS jizdenkou ani neotevře dveře

  3. už se to někomu povedlo – po nainstalovaní to koupi jizdenky na vlak nenabídlo

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).