Mobilní IDOS dostal velkou aktualizaci. Nově si skrze něj koupíte jízdenku

Špičku na poli vyhledávání spojů městské hromadné dopravy IDOS jistě není třeba dlouze představovat. Vydavatelství MAFRA se ve spolupráci s firmou CHAPS rozhodla posunout svůj vyhledávač o kousek dále a uvolnila velkou aktualizaci, která přinesla spoustu novinek.

Jízdní řády IDOS
Jízdní řády IDOS
 • Jízdní řády IDOS Screenshot
 • Jízdní řády IDOS Screenshot
Jízdní řády IDOS
Jízdní řády IDOS

Výraznou změnou prošlo vyhledávání spojů. Nyní můžete vyhledávat napříč jízdními řády vlaků, meziměstských autobusů a MHD konkrétních měst, takže již není nutné mezi nimi přepínat. Druhou výraznou novinkou je pak online nákup jízdenek přímo v aplikaci. Ta vás už nepřesune na externí portál, ale umožní jízdenku zakoupit hned, například kartou nebo skrze MasterPass.

„Nejnovější verze představuje významný milník v historii aplikace. Výrazně jsme zvýšili uživatelský komfort možností zakoupit jízdenky přímo z aplikace, což bylo i častou připomínkou uživatelů,” řekl Tomáš Chlebničan, ředitel společnosti CHAPS.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

3 komentáře

 1. Jirka (neregistrovaný)

  Jak presne v aplikaci pro Android lze zakoupit jizdenku kartou? Vidim jenom moznost SMS Jizdenky.

 2. Jan Pan (neregistrovaný)

  Dělám na ČD průvodčího a o této možnosti zatím nevím a to máme zaříení které by to umožňovalo, ale linkovej autobusák s SMS jizdenkou ani neotevře dveře

 3. Tom (neregistrovaný)

  už se to někomu povedlo – po nainstalovaní to koupi jizdenky na vlak nenabídlo

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *