TOPlist

Mobilní aplikace roku: Hlasujte pro vaše oblíbené aplikace

Pro chytré telefony už jsou dostupné desítky kvalitních aplikací a her od českých a slovenských vývojářů, což byl jeden z důvodů, proč vznikla nová soutěž/anketa, ve které máte možnost vybrat ty nejlepší z různých kategorií. Hlasovat můžete do dnešní půlnoci, vítězové budou vyhlášeni na akci Communication Wednesday ve středu 1. června. 

Na adrese AplikaceRoku.cz naleznete hlasovací formulář, ve kterém můžete vybrat vaše nejoblíbenější programy a hry z kategorií Hry a zábavaDopravaMapy a navigaceŽivotní stylPráce, obchod a podnikáníMédiaNástrojePeníze a nakupováníKomunikace. Anketa je otevřená pro všechny mobilní aplikace, zejména na platformách iOS, Android, Windows Phone 7, Symbian, Blackberry, Bada (Samsung) a HTML5. Smyslem této ankety je najít nápadité, populární a zajímavé aplikace a podpořit tak české a slovenské vývojáře. Při hlasování máte na výběr z několika desítek programů a v každé kategorii můžete udělit hlas pouze jedné aplikaci. Když se do hlasování zapojíte, máte možnost vyhrát telefon Samsung Omnia 7 nebo Nokii N8. Vývojáři vítězné aplikace získají bannerovou inzerci na serverech Internet Info v hodnotě 150 000 Kč.

 

-

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku