Sledujte nás na YouTube

Mobilní aplikace roku: Hlasujte pro vaše oblíbené aplikace

Pro chytré telefony už jsou dostupné desítky kvalitních aplikací a her od českých a slovenských vývojářů, což byl jeden z důvodů, proč vznikla nová soutěž/anketa, ve které máte možnost vybrat ty nejlepší z různých kategorií. Hlasovat můžete do dnešní půlnoci, vítězové budou vyhlášeni na akci Communication Wednesday ve středu 1. června. 

Na adrese AplikaceRoku.cz naleznete hlasovací formulář, ve kterém můžete vybrat vaše nejoblíbenější programy a hry z kategorií Hry a zábavaDopravaMapy a navigaceŽivotní stylPráce, obchod a podnikáníMédiaNástrojePeníze a nakupováníKomunikace. Anketa je otevřená pro všechny mobilní aplikace, zejména na platformách iOS, Android, Windows Phone 7, Symbian, Blackberry, Bada (Samsung) a HTML5. Smyslem této ankety je najít nápadité, populární a zajímavé aplikace a podpořit tak české a slovenské vývojáře. Při hlasování máte na výběr z několika desítek programů a v každé kategorii můžete udělit hlas pouze jedné aplikaci. Když se do hlasování zapojíte, máte možnost vyhrát telefon Samsung Omnia 7 nebo Nokii N8. Vývojáři vítězné aplikace získají bannerovou inzerci na serverech Internet Info v hodnotě 150 000 Kč.

 

-

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. hasufeal (neregistrovaný)

    aj som chcel zahlasovať..ale ked som prelistoval zpar aplikácii a každá bola na ipad…tak mi ostalo zle.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *