Domů » Bleskovky » Minuet: Windows Phone Tango smartphone od Samsungu

Minuet: Windows Phone Tango smartphone od Samsungu

Korejský Samsung plánuje v létě uvést na trh nový Windows Phone „Tango“ smartphone, který doplní současné modely Omnia 7 a Omnia W. Kódové označení telefonu je Minuet a podle dostupných informací by měl nabídnout čtyřpalcový displej s WVGA rozlišením (480 x 800 px), 512MB operační paměti RAM a 1,4GHz procesor od Qulacommu. Stejné parametry nabízí i celá řada jiných zařízení s Windows Phone a Minuet tedy bude mít těžké se prosadit. Samsung bude muset vymyslet něco, čím telefon dokáže odlišit od konkurence, v opačném případě rychle zapadne mezi dalšími „tuctovkami“.

 

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

 1. janac_marek (neregistrovaný)

  Ja som myslel, že Samsung to s WP zabalil.

  • aaron (neregistrovaný)

   Vsak ano. Tohle je jen podminka ve smlouve s MS na WP (vydat nove pristroje). Jiny duvod tu byt nemuze.

 2. R1S0 (neregistrovaný)

  no ked to bude mat superamoled a 32gb pamate,snad by to mohlo byt uspesne…

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *