Domů » Bleskovky » Messenger prochází designovou změnou. Bude jednodušší a získá tmavý vzhled

Messenger prochází designovou změnou. Bude jednodušší a získá tmavý vzhled

Facebook dnes začne do světa vypouštět novou verzi aplikace Messenger pro Android a iOS. Bude se jednat o poměrně zásadní update, který přinese změny zejména v designu a zjednodušeném uživatelském prostředí.

Základní nabídka bude rozdělena pouze na tři položky – Chaty, Lidé a Objevte. První záložka se stane domovem pro veškeré konverzace (individuální i skupinové), pod druhou najdete všechny své přátele a jejich příběhy, a do třetí záložky se „uklidí“ všechny ostatní funkce, jako hry, chatovací boti, zprávy, apod. Přestože se věci zdají být výrazně jednodušší, žádná funkce Messengeru nebyla odstraněna.

https://www.facebook.com/messenger/videos/530927714000238/

Změny se dotknou i samotných chatů, které půjde lépe více přizpůsobit, aby odrážely náladu konverzace. Později má navíc přijít podpora tmavého tématu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
11 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments