Domů » Bleskovky » Meizu MX Supreme, Samsung Galaxy J7 a Honor Cherry: Co víme o chystaných novinkách?

Meizu MX Supreme, Samsung Galaxy J7 a Honor Cherry: Co víme o chystaných novinkách?

Benchmarky, certifikace nebo přímé úniky mívají často na svědomí předčasné odhalení chystaných zařízení. V týdnu se objevily informace hned o třech telefonech, které prozatím oficiálně představeny nebyly, s největší pravděpodobností však k představení dojde v horizontu několika týdnů či měsíců.

Meizu MX Supreme

Asi nejzajímavějším zařízením má být Meizu MX Supreme, které údajně čínská společnost vyrábí na zakázku pro finskou Nokii. Nokia má stát za návrhem hardwaru i softwaru, pod svou značkou však může nové smartphony vyrábět (respektive jim propůjčovat své jméno) až od roku 2016.

   

Telefon má podobný vzhled jako vlajková loď Meizu MX4 Pro, pod displejem se nachází poměrně zřetelné hardwarové tlačítko sloužící s největší pravděpodobností jako čtečka otisků prstů. Nokia má údajně na tomto modelu zúročit své know how v oblasti fotoaparátů, na více informací si ale budeme muset ještě nějaký čas počkat.

  

Samsung Galaxy J7

Konkrétnější obrysy má chystaný telefon Galaxy J7 od Samsungu, za jeho odhalením stojí jeho vlastní profil přímo na produktové stránce korejského giganta. Bude se jednat o druhého člena rodiny Galaxy J, která je v portfoliu smartphonů Samsung na nejspodnějším schodu.

 

Zařízení má dostat displej s rozlišením 720 × 1 280 pixelů, jeho úhlopříčka bude patrně 5,5″. O pohon se má starat úsporný procesor tvořený jádry Cortex-A53 taktovanými na 1,5 GHz.

Huawei Honor Cherry

Více informací máme o dalším smartphonu Huawei, který může do Evropy dorazit pod značkou Honor. Zařízení o neznámé úhlopříčce displeje údajně nese označení „Cherry“, pohánět jej má procesor Kirin 620 s osmi jádry Cortex-A53, grafickým čipem Mali-450 MP4 a podporou LTE.

  

Na internet se dostal i první snímek z tohoto telefonu, který naznačuje 13megapixelový fotoaparát se světelností f/2.0 a velikostí čipu 1/3.2″.

     

Telefon má udržovat při životě baterie o kapacitě 2 550 mAh, která konkrétně v tomhle modelu zajistit 51hodinovou výdrž při běžném používání.

   

Huawei Honor Cherry se má poprvé podívat do Ruska, kde se má prodávat za 13 – 15 tisíc rublů (5 800 – 6 700 Kč bez DPH).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. leonid (neregistrovaný)

    NO KONECNE BUDE K DISPOZICII AJ PORIADNY SPICKOVY MOBIL : Meizu MX Supreme !!! S NOKIOU v pozadi zaruka kvality. a nie te šunty od šhittsungu

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).