Mapy.cz pro Android a WP dostávají významnou aktualizaci: Offline hledání míst a mapové podklady Slovenska

Seznam.cz si připravil poměrně velký balík vylepšení své mapové aplikace pro systémy Android a Windows Phone. Verze 3.0.0.0 přináší mnoho novinek zejména pro ty uživatele, kteří nejsou neustále připojení k internetu. Nově lze v mapách offline vyhledávat a ukládat zajímavá místa do batůžku pro pozdější zobrazení; tato místa se v případě, že jste přihlášeni pod Seznam účtem, synchronizují s webovou službou Mapy.cz.

  

Tím ale výčet novinek nekončí, naše východní sousedy jistě potěší možnost stáhnout si pro offline použití mapové podklady Slovenska, zabírají 175 MB. Aplikace také nově podporuje zobrazení v režimu naležato a celkově bylo přepracováno její prostředí, zejména v plánovači tras. Aplikace nezhasíná obrazovku, pokud si zrovna prohlížíte mapu a uživatelé systému Windows Phone navíc dostanou pomyslnou třešničkou na dortu v podobě průhledné dlaždice.

    

Pokud se vám aktualizace aplikace Mapy.cz nenabídla, můžete ji ručně vyvolat v Google Play nebo Windows Phone Store, v případě že jste ji ještě neměli nainstalovanou, můžete tak učinit kliknutím na následující odkazy. Aplikace je pro obě platformy zdarma, nové verze by se měly brzy dočkat také majitelé jablečných zařízení.

Odkaz na Google Play Odkaz na WP katalog Odkaz na App Store

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku