Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Mapy.cz mají nový plánovač a offline Evropu pro iOS a mobilní Windows

Mapy.cz mají nový plánovač a offline Evropu pro iOS a mobilní Windows

Mapy.cz od Seznamu se včera dočkaly dalšího důležitého vylepšení. Vývojáři výrazně předělali a vyladili Plánovač, do kterého integrovali funkci plánování výletů a možnost kombinace různých typů dopravy v rámci jedné trasy. Vylepšení mohou uživatelé vyzkoušet na svých počítačích i v mobilních aplikacích.

Aktualizace se dočkala také aplikace pro systémy Android, mobilní Windows i iOS, jenž poprvé získává podporu pro iPad. Ode dneška má tak mobilní verze sjednocené funkce napříč všemi platformami, a to včetně vyladěného Plánovače, Batůžku i offline států Evropy, které byly zatím dostupné jen pro zařízení Android (informovali jsme zde).

mapyCZ

Nový Plánovač vylepšil funkce a vzhled, a navíc funguje stejně na počítačích i v mobilních telefonech s operačními systémy Android, iOS a Windows Phone. Hlavní změnou je možnost kombinovat různé typy dopravy mezi každými dvěma body trasy a vybrat si různé parametry pro konkrétní úsek cesty.

mapy

Plánování výletů, které bylo dříve samostatnou funkcí, nyní Mapy.cz integrovaly přímo do Plánovače. Na každém bodě trasy je možné v České republice naplánovat výletní okruh. Nově lze také přidávat neomezené množství bodů, a tedy i výletních míst, před, mezi i za trasu, nebo je do trasy přetáhnout rovnou z mapy. Trasa se automaticky přepočítá. Uložit si ji mohou lidé v Batůžku a případně výlet pojmenovat nebo synchronizovat mezi zařízeními.

Odkaz na Google Play Odkaz na WP katalog Odkaz na App Store

 

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

14 komentářů

  1. Update pro iOS je ve schvalovacím procesu, takže zpráva je maličko předčasná…

  2. To je snad poprvé co čtu, že máme na Win aplikaci jako první. Svět se zbláznil. Né, nějaký manažer u Seznamu se zbláznil. :D Ale díky.

  3. jojo (neregistrovaný)

    Na WP 8.1 funguje app zatiaľ v poriadku. Tešia ma turistické mapy oproti iným

  4. Honza (neregistrovaný)

    Po vcerejsi aktualizaci appky na iOS a stazeni offline mapy CR se me zasekl iPhone 6s (displej poblikaval a telefon nereagoval na home button), po resetu zase nabehl ale pres noc se me vybil ze 100 na 15%. Radeji jsem mapy.cz odinstaloval…Mate s tim nekdo podobne zkusenosti?

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel