Domů » Bleskovky » Mac Pro zřejmě půjde do prodeje současně s novými iPhony

Mac Pro zřejmě půjde do prodeje současně s novými iPhony

Apple v rámci vývojářské konference WWDC odhalil nový hardware pro profesionály – počítač Mac Pro a monitor Pro Display XDR. Apple do těchto zařízení umístil ty nejlepší současné komponenty, což se odrazí na výsledné ceně, která může u nejvyšší konfigurace Macu Pro atakovat hranici 1,5 milionu korun.

apple mac pro 1 6

Podle informací z keynote budou nové jablečné počítače dostupné někdy na podzim, což je dost neurčitý údaj. Na americké mutaci domovských stránek Apple se ale v minulých dnech objevoval text „Coming September“. Firma z Cupertina tak zřejmě uvažuje o zářijovém termínu, byť je možné, že tento údaj bude platit pouze pro USA. V září budou představeny i nové iPhony, je tedy možné, že Apple zahájí prodej veškerého nového hardwaru najednou.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

7 komentářů

 1. Johny (neregistrovaný)

  Ti bohatší už ho maj teď…

  • Reneta (neregistrovaný)

   Gratuluju!

   • Johny (neregistrovaný)

    Já ještě ne :D Nejsem příznivcem MacOS a ani bych takový potenciál nevyužil. A kupovat si věci jen abych pózoval? To už pár let není můj styl.

 2. 99/100 amatérů doteď nepochopilo, že tohle není produkt do domácností a od keynote se nepřestali točit na hlavě, cožeto proboha Apple představil jak si to můžou dovolit chtít takové prachy za počítač.

  • Petrrr (neregistrovaný)

   …a ty jsi ten jeden amatér kterej to pochopil… Tak gratuluji

  • lukass71

   Asi tak, vsichni se chytli toho drzaku za $999 a maj z toho druhy Vanoce. Si fakt rikam, ze Apple to mel vydat za 6tis s drzakem v cene. Ono rozdil mezi 5ti a 6ti tisic uz fakt neni takovy.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *