Domů » Bleskovky » Mac Pro zřejmě půjde do prodeje současně s novými iPhony

Mac Pro zřejmě půjde do prodeje současně s novými iPhony

Apple v rámci vývojářské konference WWDC odhalil nový hardware pro profesionály – počítač Mac Pro a monitor Pro Display XDR. Apple do těchto zařízení umístil ty nejlepší současné komponenty, což se odrazí na výsledné ceně, která může u nejvyšší konfigurace Macu Pro atakovat hranici 1,5 milionu korun.

apple mac pro 1 6

Podle informací z keynote budou nové jablečné počítače dostupné někdy na podzim, což je dost neurčitý údaj. Na americké mutaci domovských stránek Apple se ale v minulých dnech objevoval text „Coming September“. Firma z Cupertina tak zřejmě uvažuje o zářijovém termínu, byť je možné, že tento údaj bude platit pouze pro USA. V září budou představeny i nové iPhony, je tedy možné, že Apple zahájí prodej veškerého nového hardwaru najednou.Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
zlychlapec
Uživatel
zlychlapec

Ti bohatší už ho maj teď…

Reneta
Anonym
Reneta

Gratuluju!

zlychlapec
Uživatel
zlychlapec

Já ještě ne :D Nejsem příznivcem MacOS a ani bych takový potenciál nevyužil. A kupovat si věci jen abych pózoval? To už pár let není můj styl.

JP23
Uživatel
JP23

99/100 amatérů doteď nepochopilo, že tohle není produkt do domácností a od keynote se nepřestali točit na hlavě, cožeto proboha Apple představil jak si to můžou dovolit chtít takové prachy za počítač.

Petrrr
Anonym
Petrrr

…a ty jsi ten jeden amatér kterej to pochopil… Tak gratuluji

uni
Uživatel
uni

Jsme min. dva:)

lukass71
Uživatel
lukass71

Asi tak, vsichni se chytli toho drzaku za $999 a maj z toho druhy Vanoce. Si fakt rikam, ze Apple to mel vydat za 6tis s drzakem v cene. Ono rozdil mezi 5ti a 6ti tisic uz fakt neni takovy.