Luxus jako z Itálie: Meitu V7 vychází v edici Tonino Lamborghini

Co má společného italská značka Tonino Lamborghini a čínský výrobce chytrých telefonů Meitu? Ačkoli se zdá, že na první pohled nic, opak je pravdou. Obě společnosti před měsícem uzavřely strategické partnerství, které mělo za cíl přinést známou značku do Číny. Vize obou společností se nyní naplnila v podobě chytrého telefonu Meitu V7, který kromě standardní edice přichází také ve speciální edici Tonino Lamborghini.

blank

Smartphone nejen pro milovníky selfie

Značka Meitu je známá pro své zaměření na selfie maniaky, přičemž ani model V7 není výjimkou. Na přední straně najdeme hned trojici fotoaparátů, konkrétně 12Mpx fotoaparát uzpůsobený pro snímky za zhoršených světelných podmínek, 20Mpx širokoúhlý snímač a nakonec 8Mpx foťák pro hloubku ostrosti, přičemž vše doplnil vlastními algoritmy, které by měly zajistit co možná nejlepší selfie. Ani zadní strana nezůstala ochuzena o kvalitní optiku. Na ní najdeme dvojici fotoaparátů 12 a 8 Mpx, doplněné o optickou a elektronickou stabilizaci obrazu a také dvě dvojité diody po stranách obou snímačů.

blank

Pření strana rovněž zaujme svým 6,21″ Full HD+ OLED displejem, na kterém se nenachází populární výřez. Pod kapotou tepe Snapdragon 845, doplněný o 8 GB paměti RAM. Kapacita baterie se zastavila na sympatických 3 500 mAh, o software se postará nejnovější Android 9.0 Pie. Samozřejmostí je také čtečka otisků prstů, která se nachází na přední straně.

blank

Co dělá speciální edici speciální, je kvalita provedení. Ani tady Meitu V7 nedělá žádnou ostudu italské značce. Zadní strana je pokrytá kvalitní telecí kůží, kterou doplňují šroubky pozlacené 18 karátovým zlatem. Klasická edice bude dostupná ve dvou barevných variantách, konkrétně cabernet orange a green dream, přičemž pro tu speciální je připravena bílo-červeno-černá barevná varianta.

Do prodeje půjde Meitu V7 na Štědrý den, přičemž cena bude začínat na 4,799 yüanech (cca 15 800 korun). Za speciální edici si připlatíte, zde cena začíná na 8 888 yüanech (cca 30 000 korun) za 256GB paměťovou verzi. Za tu nejvybavenější, 512GB variantu, si Meitu řekne o 10 888 yüanu (cca 36 000 korun).

Autor článku blank
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku. Jaká zařízení aktuálně používám?

Kapitoly článku