Sledujte nás na YouTube

Lumia 930, Galaxy S5 a další telefony postavené z kostiček hry Minecraft

Microsoft v letošním roce koupil hru Minecraft i s jejími tvůrci, přičemž generální ředitel Satya Nadella se nechal slyšet, že Minecraft není jen hra, ale zejména vhodný výukový nástroj pro rozvoj kreativity dětí. V tom mu rozhodně musíme dát za pravdu, podívejte se, jak lze z krychlí postavit telefony Nokia/Microsoft Lumia, Samsung Galaxy S5 nebo iPhone včetně dlaždic/ikon na domovských obrazovkách a rozmístění součástek v jejich útrobách.  

Nokia Lumia 930

Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 620

Nokia Lumia 520

Samsung Galaxy S5

iPhone

iPad Mini

Hru Minecraft – Pocket Edition si můžete za 140 korun stáhnout pro všechny platformy, na nichž výše uvedená zařízení běží.

Odkaz na WP katalog Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *