Domů » Bleskovky » LOH 2016: T-Mobile představil novou aplikaci pro sledování letní olympiády

LOH 2016: T-Mobile představil novou aplikaci pro sledování letní olympiády

Český T-Mobile pokračuje v dříve avizované spolupráci s Českým olympijským týmem a doprovodí českou reprezentaci v srpnu na OH v Rio de Janeiru. K fanouškům míří nová aplikace LOH 2016, která zprostředkuje sportovní zážitky i těm, kteří se do Ria nedostanou. Nechybí v ní kompletní sportovní zpravodajství, zajímavé rozhovory, ale také oblíbená sekce pro fanoušky, kde lze soutěžit o sedm exkluzivních večeří s vybranými osobnostmi či o telefonické rozhovory s nimi. V přípravě je
i olympijská vesnice na Lipně, o které ale operátor bude informovat později.

Nová aplikace LOH 2016 je k dispozici zcela zdarma, nyní pro Android (odkaz pro stažení) a během několika dnů se objeví také pro iOS. Zájemcům zprostředkuje kompletní soupisku sportovců českého týmu včetně nominací, exkluzivní rozhovory, články, podrobné zpravodajství z jednotlivých disciplín, aktuality přímo z olympiády, soutěže, videa, informace o členech národního týmu a další unikátní obsah ze zákulisí olympijského světa.

LOH2016

Nechybí ani soutěž Večeře se sportovcem o sedm večeří s opravdovými špičkami sportovního světa – stačí se jen přihlásit pomocí e-mailu nebo Facebooku a zájemce bude automaticky zařazen do hry. Každý měsíc se bude soutěžit o jednu večeři, výherce může vzít sebou jednu další osobu. Zajímavou soutěží je i Sportovec na drátě pro zákazníky T-Mobile. V jejím rámci stačí v aplikaci zaregistrovat své telefonní číslo a položit vybraným osobnostem otázku. Sportovci pak na nejzajímavější dotazy osobně telefonicky odpoví.

Nyní aplikace odpočet dní zbývajících do olympiády a každý den 3 nové zajímavosti ze světa naší reprezentace. Na hlavní obrazovce je dále k dispozici přehledný výpis aktualit, který lze upravit podle preferencí.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments