Logitech má pro iPhony nový stojánek s bezdrátovým nabíjením

Společnost Logitech představila novou bezdrátovou nabíječku POWERED pro všechny loňské iPhony a další telefony. Na rozdíl od „pokládajících“ bezdrátových nabíječek má tato novinka tvar stojánku, díky čemuž je možné telefon při nabíjení používat, například provozovat hovory skrze Face Time nebo si při vaření pustit film. Nabíječka totiž pracuje v režimech nastojato, i naležato, a to v úhlu 65°.

Navrženo pro iPhony

Stojánek je navržen primárně pro iPhony, které z něj dokáží „vymáčknout“ maximální výkon 7,5 W, ostatní telefony si musí vystačit s 5 W. Nabíjení je indikováno diodou, produkt má v sobě zabudované senzory, které řídí teplotu a zabraňují přehřátí. Díky pogumovanému povrchu drží nabíječka bezpečně na místě i při silných vibracích, nabíjení funguje i při telefonech schovaných v nekovových pouzdrech do tloušťky 3 mm.

Nabíječku POWERED si lze zakoupit přímo na stránkách Logitechu, její cena je stanovena 2 199 korun včetně dopravy.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. Martin (neregistrovaný)

    Na stránkách LG? spíš Logitech.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *