Domů » Bleskovky » Limbo: Puzzle plošinovka s depresivní atmosférou je nově dostupná také pro Android

Limbo: Puzzle plošinovka s depresivní atmosférou je nově dostupná také pro Android

Limbo je velmi originální puzzle plošinovka, které se poprvé objevila v roce 2010 na Xbox 360 a ihned se stala hitem. Autoři postupně titul rozšířili i na další platformy – PS3, PS Vita, PC, Mac, Linux, SteamOS a iOS, nicméně Android stále chyběl. Tedy až do dnešního dne, jelikož Limbo už najdete i na Google Play.

 

Limbo se odehrává ve velmi depresivním prostředí a jako celek titul působí doslova jako umělecké dílo. Hra získala více než stovku ocenění nejen pro svou originální grafiku, ale také špičkový hudební doprovod a především velmi chytlavou hratelnost. Samotné dohrání vám zabere několik hodin, ale po celou dobu rozhodně nebudete nudit. Pro Android nebo iOS vás Limbo vyjde na zhruba 120 Kč, trial verze bohužel není k dispozici.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).