Domů » Bleskovky » LG zbrojí na veletrh IFA. Přiveze skládací telefon se třemi displeji

LG zbrojí na veletrh IFA. Přiveze skládací telefon se třemi displeji

Mobilní divize korejské společnosti LG si na sebe stále nedokáže vydělat a musí být dotována ze zisků jiných divizí. V uplynulém 2. čtvrtletí se ztráty ještě více prohloubily, avšak ani to LG neodrazuje od vývoje nových smartphonů. Minimálně jeden z nich bude představen na blížícím se veletrhu spotřební elektroniky IFA v Berlíně.

lg dual screen phone 1

LG V60 ThinQ: dva displeje uvnitř, jeden venku

LG na tuto akci zveřejnilo upoutávku, podle které se můžeme s největší pravděpodobností těšit na skládací smartphone se dvěma stejně velkými displeji. Oproti konkurenci LG patrně nevsadí na jeden ohebný displej, ale dva panely propojené kloubem. Podobné řešení v minulosti přinesl prodejný prototyp smartphonu ZTE Axon M, avšak toto zařízení příliš nezaujalo; na překážku byl zejména jasně viditelný přechod mezi oběma displeji.

Get the Game On with LG Mobile at IFA 2019

LG si podobný princip „oťukalo“ na sekundárním displeji pro smartphone LG V50 ThinQ, u něj se však jednalo o separátní příslušenství. Telefon chystaný pro veletrh IFA (patrně V60 ThinQ) bude mít patrně sekundární displej přidělaný napevno, přičemž při zavření telefonu oba panely přilnou k sobě. Zřejmě se tak dočkáme i třetího displeje, který bude na vnější straně zobrazovat čas a zmeškané notifikace.

Důležité pochopitelně bude, zda LG vymyslí pro tento typ smartphonu smysluplné využití sekundární plochy. Vše se dozvíme 6. září v 10:00, kdy bude tisková konference LG v rámci veletrhu IFA odstartována.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
15 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments