Domů » Bleskovky » LG V35 ThinQ v přípravě: dostane 6″ displej a nový fotoaparát

LG V35 ThinQ v přípravě: dostane 6″ displej a nový fotoaparát

Za necelé tři týdny společnost LG odhalí svůj nový vlajkový smartphone pro první polovinu letošního roku. LG G7 ThinQ však nebude jediným letošním top modelem korejského výrobce, v přípravách je i nástupce „véčkové“ řady. Podle údajně velmi spolehlivých zdrojů serveru AndroidHeadlines se můžeme těšit na LG V35 ThinQ.

Jak již název napovídá, bude se jednat o nástupce na MWC představeného modelu V30S ThinQ. Chystaný telefon bude v mnoha oblastech svému předchůdci podobný, například má dostat prakticky stejný širokoúhlý OLED panel s úhlopříčkou 6″ a QuadHD+ rozlišením. Displej má zabírat zhruba 80 procent čelní plochy, na rozdíl do chystaného modelu G7 nebude disponovat výřezem. Tvarově i designově se bude V35 podobat letošnímu modelu, k dispozici má být v černé a šedé barvě s lesklou povrchovou úpravou.

Fotoaparát stejný jako u G7 ThinQ

Drobné změny potkají fotoaparát, který má být postaven na kombinaci dvou 16Mpx čipů. Hlavní složka bude podporovat 10bit HDR a bude překrytá skleněnou čočkou s clonovým číslem f/1.6. Sekundární snímač bude využívat širokoúhlý objektiv v úhlem záběru 107°. Fotoaparát bude pracovat se spoustou softwarových režimů, např. díky technologiím SuperBright a SuperPixel bude například přeborníkem v pořizování fotografií za zhoršených světelných podmínek. Přímo ve fotoaplikaci má být přístupná funkce Google Lens pro rozpoznávání snímaných objektů. Umělou inteligencí má být ostatně prošpikován celý telefon.

V LG také budou klást důraz na kvalitní zvuk, V35 ThinQ má dostat 32bitový Hi-Fi Quad DAC využívající ESS Saber 9228. K dispozici mají být také digitální filtry pro jemné ladění zvuku. Kromě toho bude telefon disponovat mikrofony, které budou schopné rozpoznávat hlasy na dálku, údajně na vzdálenost větší než 5 metrů.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

25 komentářů

 1. No ak nebude mať výrez, tak o ňom budem uvažovať, už LG V30 sa mi páčil, len tu čítačku by mohli presunuť na prednú stranu.

 2. Vidím nějaký posun v mikrofonech. Jestli také zvládnou nahrát hlasitěji zvuk bez zkreslení…

 3. LG tyto mikrofony má dávno a výřez se dá vypnout, takže v pohodě :-)

 4. Kluci a holky. Pohodlně se usaďte, zapněte si své audio soustavy a poslouchejte rozdíl mezi Samsung Galaxy S7 [odkaz]
  a
  Nokia Lumia 830 s těmi jejich mikrofony
  [odkaz]

  Snad se vám bude líbit taky ten hudební styl ????????

  • myslis si, ze to ty trollovia pochopia? pochybujem…

  • Jestli nejsou nahluchli, tak by měli ???? ještě tady mám v záloze nějaké nahrávky. Můj názor je takový. Displej by měl mít takovou jemnost bodů, aby nešly vidět pouhým okem jednotlivé body. Stejně by to mělo být u mikrofonu. Jednak co se týče kvality a celého frekvenčního rozsahu, ale také co se týče hlasitosti. Mikrofony by měly být schopné probrat co se hlasitosti týče to samé co lidské ucho po práh bolesti, resp. kousek nad. Ale tady Galaxy S7 končí velice brzy ????… Teda spíš tak ????????

  • Trošku jiný hudební styl ????
   Lumii 950 XL má otec. Jedině že bych mu ji vzal na test ????

  • Zvuk S7 ????, přímo tragédie.

  • Bohužel. Nejen neschopnost hlasitejsiho záznamu, ale celkově je kvalita u Lumie 830 na jiné úrovni. Lze postrehnout v klidnejsich pasážích, třeba když dj mluví a nebo vyšší tóny. Co teprve taková Lumia 950/XL…

  • Já věděl, že jsi trochu jednodušší, hudební styl budiž důkazem.

  • Tak tohle může napsat opravdu jen i…ot. Soudit člověka dle hudebního stylu ????????. Někdo poslouchá dechovky, někdo EdM a někdo DNB.

   To co jsi napsal spíš hovoří o tvé jednoduchosti…

  • [odkaz]
   bohužel bez HAAC

  • TVL, a tyhle HAAC nekdo vazne srovnaval s profi kamerou? :D

  • Souvislost k tematu – LG V35?

  • Mikrofony.

 5. [odkaz] LG V30 HiFi Concert Recording 4K a za mě hodně dobré a blíží se to hoodně k HAAC

 6. Přidávám ještě druhé srovnání dalšího DJ.

  S7
  [odkaz]

  Lumia 830
  [odkaz]

  Rozdíl docela znatelný.

  • Jasně vidět jak je S7 úplně v háji a ani se nedivím. Jinak podívej se na V30 ta jest dobrá :-) btw tenhle styl já neposlouchám pro ostatní blbce.

  • LG V30 bych i věřil. Hele, je úplně jedno co posloucháš… Lidi poslouchají to, co se jim líbí a já neodsuzuji žádný hudební styl a rozhodně bych nikdy netvrdil to, co ten exot výše Marty 08, že hudební styl je něčeho důkazem. Sám si poslechu téměř cokoliv. Vážnou hudbu, rock… a DNB je u mě na prvním místě.

  • Celkom pekne, ale pocut napr. v 53s ze ako nastupia basy mic ubere z hlasitosti. Je to ale ovela lepsie ako konkurencia no na HAAC to este nema.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).