Domů » Bleskovky » LG V30 bude mít na CES obnovenou premiéru v exkluzivní barevné variantě

LG V30 bude mít na CES obnovenou premiéru v exkluzivní barevné variantě

Od příštího úterý se město Las Vegas stane tradiční baštou milovníků spotřební elektroniky, mezi kterou patří i mobilní telefony. Na veletrh CES přiveze své novinky i společnost LG, spekuluje se o novém smartphonu střední třídy s označením K10, který však zatím korejský gigant drží v tajnosti. Potvrzenou ale máme novou barevnou variantu vlajkového modelu V30.

LG bude svůj zatím nejnovější smartphone prodávat v malinově-růžové barvě, která nemá díky své sytosti u konkurence obdoby. Podle LG se může toto zařízení stát ideálním dárkem na svátek sv. Valentýna.

Malinově-růžové LG V30 obsahuje stejné vnitřnosti jako původní model, prodej novinky má být zahájen nejprve v Jižní Koreji, poté se má rozšířit na vybrané trhy v Asii a Evropě.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. Výborné multimediální zařízení, hezká barva. Mít prašulky, tak bych brala. :D

  2. LG V30 je smartfón roku 2017

  3. A to jako LG stihne jo…? :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).