Domů » Články » LG V10: Plný dobrých nápadů (videorecenze)

LG V10: Plný dobrých nápadů (videorecenze)

LG se s novým modelem V10 rozhodně nebálo experimentovat. Telefon nabízí duální displej s velmi jemným rozlišením, odolnější konstrukci, dvě selfie kamery pro klasické a skupinové fotografie, kvalitní fotoaparát na zadní straně, podporu rychlého nabíjení a velmi slušné hardwarové parametry. A jak bývá u LG zvykem, ani v tomto případě to nepřehání s cenou; V10 se aktuálně prodává za zhruba 16 000 Kč, v neoficiální distribuci ještě o tisíc korun levněji.

K dokonalosti chybí snad jen voděodolnost a pro někoho mohou být překážkou větší rozměry a vyšší hmotnost (192 gramů), nicméně to je daň za robustní tělo. Rám telefonu je totiž vyrobený z nerezové oceli, která by zařízení měla ochránit při pádu až z výšky 120 centimetrů (telefon splňuje vojenský standard MIL-SDT-810G). Jaký je tento model v praxi, vám prozradí naše videorecenze. V průběhu příštího týdne se pak tradičně můžete těšit na textovou recenzi. Další informace o LG V10 najdete v našem starším článku.

Za zapůjčení telefonu děkujeme internetovému obchodu CZC.cz, kde si telefon můžete zakoupit.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments