Domů » Bleskovky » LG se na Twitteru „prokeclo“. Kolik bude stát model V30?

LG se na Twitteru „prokeclo“. Kolik bude stát model V30?

Smartphone LG V30 je jednoznačně nejzajímavějším smartphonem, který byl letos na veletrhu IFA představen. Papírově se vyrovná těm nejlepším zařízením a ostudu neudělá ani svým designem; bohužel zatím nebyl oficiálně odhalen poslední díl skládačky, jímž je prodejní cena.

Tu však včera omylem odhalilo samo LG, když na americké verzi twitterového kanálu připravilo soutěž o tři kusy modelu V30, přičemž plakát k soutěži oznamoval, že přibližná cena výhry činí 749 dolarů. To je v přepočtu asi 16 500 korun bez DPH, tedy zhruba 20 tisíc korun i s daní.

LG V30: bezrámečkový design, vysoký výkon a rekordní světelnost fotoaparátu

Na LG se jedná o poměrně vysokou částku, avšak výbava zařízení jí rozhodně odpovídá. Konkurence např. v podobě Samsungu Galaxy S8+ například v ČR stojí o 5 tisíc korun více, byť čas od času je možné ji různými akcemi Samsungu snížit.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
50 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments