Domů » Bleskovky » LG rozpoutalo na Redditu diskuzi: líbí se vám vyříznutý displej nebo ne?

LG rozpoutalo na Redditu diskuzi: líbí se vám vyříznutý displej nebo ne?

Příští vlajkový smartphone od LG bude mít s největší pravděpodobností výřez v displeji. Ukázaly jej nejprve fotografie telefonu, následně několik renderů, a nejnověji odhaluje podobu telefonu firma Olixar, která pro něj na stránkách MobileFun nabízí ochranné kryty.

Rozdělení na dva tábory

Korejská společnost si je vědoma, že výřez v displeji je kontroverzní prvek, a proto rozpoutala na síti Reddit diskuzi, ve které jednoduše zjišťovala názory uživatelů, jaký mají na „notch“ názor. Do diskuze se zapojilo mnoho čtenářů v necelé tisícovce příspěvků, názory přicházely z obou táborů, byť odpůrců výřezu se našlo více.

Podpora LG již diskuzi uzavřela, otázkou je, zda si z ní vezme nějakou zpětnou vazbu při vývoji dalších modelů. Nepředpokládáme, že na poslední chvíli změní vzhled svého chystaného vlajkového smartphonu, poslední spekulace naznačují, že odpůrci vyříznutého displeje dostanou možnost jeho softwarového zarovnání. Také se objevily divoké spekulace, že telefon bude vyroben jak s LCD, tak s OLED displejem, a uživatel dostane na výběr.

Dosud není potvrzeno, že se příští vlajková loď LG bude jmenovat G7, avšak je pravděpodobné, že korejská společnost bude v nastoleném trendu pokračovat. Už si například zaregistrovala známku LG Q7, což bude patrně levnější a hůře vybavený sourozenec.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
72 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments