LG G6 na oficiálním snímku: čeká nás odolnost vůči prachu i vodě

Jak se blíží uvedení nového modelu LG G6, přibývá také nových informací, jaké výbavy se u letošní novinky vlastně dočkáme. Do ohýnku také před několika málo hodinami přiložilo samotné LG, které některé z vlastností představilo na krátkých videích. Ta potvrzují, že se model G6 konečně dočká zvýšené odolnosti proti prachu a vodě.

První video představuje dívku plavající v bazénu. LG tak poukazuje na voděodolnost zařízení a vy se tak již nemusíte bát svůj přístroj i lehce namočit. Mimo obyčejné postříkání vodou by ale měl telefon také vydržet delší dobu pod hladinou.

Druhé video ukazuje přípravu před vařením. Z videa se tak dá vyvodit to, že by nové vlajkové lodi neměl dělat problém ani libovolný prach – dokonce ani sypká mouka. Letošní rok bude z pohledu mobilních zařízení velmi pestrý, a po fiasku s ne velmi vydařeným prodejem modelu G5 musí LG předvést, čeho je schopno. Konkurence totiž letos bude velmi ostrá.

Tip: Očekávané hardwarové parametry včetně srovnávače najdete v našem katalogu smartphonů

Evan Blass rovněž před několika minutami na Twitteru publikoval oficiální obrázek modelu G6, na kterém si novinku s předstihem můžete prohlédnout ze všech stran. Jak se vám líbí? :-)

Autor článku
Lukáš Čambala
Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

Kapitoly článku