Domů » Bleskovky » LG G7: premiéra v květnu a cena vyšší než u předchůdce

LG G7: premiéra v květnu a cena vyšší než u předchůdce

Spekulace, že by se mohlo nové LG G7 představit v červnu, jiný zdroj opravuje a uvádí, že můžeme příchod nové generace čekat již na konci dubna nebo v průběhu května. Změna oproti minulým generacím bude v místě představení, jelikož se tato akce zřejmě uskuteční v domovské Jižní Korei.

Nástupce modelové řady G jistě nabídne fotoaparát s umělou inteligencí, který si LG vyzkoušelo již na nedávno představeném modelu V30 ThinQ a navíc přijde s nejnovějším procesorem Snapdragon 845.

LG G7

Displej typu OLED společně s výřezem pro fotoaparát a potřebné senzory bude, stejně jako část ostatních telefonů, následovat trendy poslední doby. Poslední informace se týkají ceny chystané novinky, která by se měla ustálit u hranice 700 € (17 800 Kč), což je asi o dva tisíce více než u G6.

Předpokládá se, že LG přijde i s variantou G7+, která by měla za cenu 760 € (19 tis. Kč) nabídnout větší operační a vnitřní paměť. Není však jisté, jestli se tato varianta podívá i za hranice Jižní Koreji.

David Skopal

Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
10 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments