LG G7 na detailních renderech: takto má vypadat příští korejská vlajková loď

Společnost LG s odhalením nového vlajkového smartphonu vyčkává. Údajně měl být připraven už na veletrh MWC, avšak v LG se prý rozhodli začít s vývojem od znova, což datum vydání posunulo. V Barceloně se nicméně za zavřenými dveřmi ukázal alespoň jeho prototyp, který zachytila izraelská média.Nepřehlédněte

LG G7 byl na MWC ukázán za zavřenými dveřmi. Máme fotografie i specifikace (oživeno)

Video a fotografie z tohoto zdroje přetransformoval známý designér Benjamin Geskin do svých renderů, které dávají chystanému vlajkovému modelu ucelenější podobu.

Podle trendů poslední doby vévodí přední straně širokoúhlý displej s výřezem na horní straně. Brada je širší než prakticky nulové boční rámečky, tudíž zařízení zepředu připomíná spíše Asus Zenfone 5 než iPhone X. Záda telefonu mají být po delších stranách zaoblená, doprostřed horní třetiny pak má být situována duální kamera, LED blesk, laserové ostření a čtečka otisků prstů.

Parametrově má LG G7 dostat 6″ OLED displej s rozlišením 1 440 × 3 120 pixelů, čipset Qualcomm Snapdragon 845, paměťové varianty 4/64 a 6/128 GB, 8Mpx selfie kamerku a zadní fotoaprát v konfiguraci 16 + 16 Mpx se světelností f/1.6 a optickou stabilizací u hlavního čipu.

LG G7 bude mít premiéru patrně v červnu letošního roku.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku