LG G7 byl na MWC ukázán za zavřenými dveřmi. Máme fotografie i specifikace (oživeno)

Společnost LG na veletrhu MWC představila pouze levné telefony K8 a K10 a omlazený model V30 s přídomkem S ThinQ. Na pravou vlajkovou loď poháněnou „letošním“ hardwarem si budeme muset ještě nějakou chvíli počkat, podle @evleaks se tak stane v červnu.

Telefon, který patrně ponese jméno LG G7, je vyvíjen pod kódovým označením Judy (G710). Podle @evleaks jej bude zevnějšku reprezentovat 6″ displej s výřezem horní strany, poměrem stran 19,5 : 9 a rozlišením 1 440 x 3 120 pixelů. Buď se bude jednat o OLED panel nebo o MLCD+ s RGBW maticí, který má díky bílému subpixelu navíc dosahovat jasu až 800 nitů.

LG G7 má pohánět čipset Qualcomm Snapdragon 845, v nabídce údajně budou paměťové varianty 4/64GB a 6/128 GB. Telefon má dostat duální fotoaparát, přičemž po vzoru LG V30 má být hlavní člen krytý skleněnou čočkou zajišťující skvělou světelnost f/1.6. Chybět nemá ani odolnost vůči vodě, prachu a pádům, stereoreproduktory, bezdrátové nabíjení a funkce spojené s umělou inteligencí – digitální asistentka, rozpoznávání hlasu a pomocník při fotografování.

Podle dřívějších zpráv měl být smartphone LG G7 představen již na veletrhu MWC, a de facto se tak i stalo; korejský gigant zde svoji příští vlajkovou loď vystavoval za zavřenými dveřmi, její fotografie získal izraelský web YNET. Na jeho zprávu nejprve poukázal @evleaks s tím, že se jedná o zrušený původní model LG G7 interně označovaný Neo, vzápětí však svoji zprávu upravil na pravou míru, že se skutečně jedná o příští vlajkovou loď.

Společně s modelem G7 údajně byly na MWC za zavřenými dveřmi prezentovány i smartphony Q7 a V35, a také nové chytré hodinky.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku