Domů » Bleskovky » LG G7 byl na MWC ukázán za zavřenými dveřmi. Máme fotografie i specifikace (oživeno)

LG G7 byl na MWC ukázán za zavřenými dveřmi. Máme fotografie i specifikace (oživeno)

Společnost LG na veletrhu MWC představila pouze levné telefony K8 a K10 a omlazený model V30 s přídomkem S ThinQ. Na pravou vlajkovou loď poháněnou „letošním“ hardwarem si budeme muset ještě nějakou chvíli počkat, podle @evleaks se tak stane v červnu.

Telefon, který patrně ponese jméno LG G7, je vyvíjen pod kódovým označením Judy (G710). Podle @evleaks jej bude zevnějšku reprezentovat 6″ displej s výřezem horní strany, poměrem stran 19,5 : 9 a rozlišením 1 440 x 3 120 pixelů. Buď se bude jednat o OLED panel nebo o MLCD+ s RGBW maticí, který má díky bílému subpixelu navíc dosahovat jasu až 800 nitů.

LG G7 má pohánět čipset Qualcomm Snapdragon 845, v nabídce údajně budou paměťové varianty 4/64GB a 6/128 GB. Telefon má dostat duální fotoaparát, přičemž po vzoru LG V30 má být hlavní člen krytý skleněnou čočkou zajišťující skvělou světelnost f/1.6. Chybět nemá ani odolnost vůči vodě, prachu a pádům, stereoreproduktory, bezdrátové nabíjení a funkce spojené s umělou inteligencí – digitální asistentka, rozpoznávání hlasu a pomocník při fotografování.

Podle dřívějších zpráv měl být smartphone LG G7 představen již na veletrhu MWC, a de facto se tak i stalo; korejský gigant zde svoji příští vlajkovou loď vystavoval za zavřenými dveřmi, její fotografie získal izraelský web YNET. Na jeho zprávu nejprve poukázal @evleaks s tím, že se jedná o zrušený původní model LG G7 interně označovaný Neo, vzápětí však svoji zprávu upravil na pravou míru, že se skutečně jedná o příští vlajkovou loď.

Společně s modelem G7 údajně byly na MWC za zavřenými dveřmi prezentovány i smartphony Q7 a V35, a také nové chytré hodinky.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

  1. Z G7 Neo by mohli udělat LG Q7 jen by místo S845 mohl být S700 nebo s600serie a s cenou do 10K.
    LG si myslím že dá svoji čtečku do displeje kterou jako první představil..

  2. Zase vyrez? To snad ne? Proboha co je to za blbou applemanii, ze do mobilu zacinaji cpat tuto neprijemnou ficurku. Zacina to P20 a ted mozna i LG. To nakousnute jablko uz by se melo konecne dozrat, aby prestalo vymyslet tyto technologicke hlouposti. Zacalo to predrazenymi sluchatky a koncit to bude mobilem a vodotryskem. Jinak LG G6 je ted ta krasnou cenu cca 6000 Kc.

    • To si patrně pleteš s LG Q6, LGG6 stojí stále přes 10K, kupoval jsem před 14-ti dny.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).