Domů » Bleskovky » LG G5 na MWC získal přes 30 ocenění. Zaujal především díky přídavným modulům

LG G5 na MWC získal přes 30 ocenění. Zaujal především díky přídavným modulům

Smartphone LG G5 (videopohled) získal na letošním Mobile World Congressu v Barceloně celkem 33 ocenění. Patří mezi ně například nejlepší smartphone či samostatná ocenění pro moduly LG Friends, díky kterým lze smartphone proměnit na digitální fotoaparát či přenosný hudební přehrávač. „Na LG G5 jsme opravdu pyšní. Je to unikátní telefon v celosvětovém měřítku. Dopřává našim zákazníkům více prostoru si s telefonem hrát a zažít nový pocit z jeho používání,“ říká Veronika Knollová z české pobočky LG.

LG_MWC_oceneni

Telefon získal ocenění Nejlepší smartphone například od redakcí Alphr, Know Your Mobile, MobileGeeks či Slashgear. LG Rolling Bot získal 5 ocenění a LG Friends dvě samostatná ocenění jako Best of MWC. Společnost LG byla opětovně označena za nejinovativnější společnost roku.

LG G5

Doufejme, že to v LG u nového modelu nepřeženou s cenou; ta totiž ještě oficiálně stanovena nebyla. Jeho největší rival – Samsung Galaxy S7 (srovnání), letos nasadil o poznání příjemnější cenovou politiku a mezi uživateli se dočkal vřelého přijetí nejen díky voděodolnému tělu. Rozšiřitelné moduly jsou také fajn věc, ale zatím jsou k dispozici pouze dva a ruku na srdce, zas tak nic revolučního ve výsledku nepřinášejí.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. Mohli by udělat modul s HW čudly. To by bylo fajn.

  2. Martin (neregistrovaný)

    Pokud LG dovolí moduly vyrábět i od jiných výrobců tak bych očekával nějakou lepší baterii…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).