Domů » Bleskovky » LG představilo první moduly pro model G5: Potěší fotografy i milovníky skvělého zvuku

LG představilo první moduly pro model G5: Potěší fotografy i milovníky skvělého zvuku

Právě představený smartphone LG G5 dostal do vínku poměrně unikátní konstrukci, která poskytuje přístup k baterii přes bradu telefonu, a navíc je možné spodní část telefonu dovybavovat přídavnými moduly. Dva z nich LG představilo na veletrhu MWC.

g5 module

LG CAM Plus

První modul nabídne pohodlnější fotografování a zároveň zvýší výdrž zařízení. Jedná se o „batoh“, který se připne ke smartphonu a při pořizování snímků poskytne oporu pro ruku, a zároveň nabídne hardwarovou spoušť, tlačítko pro spuštění záznamu videa, zámek expozice a mechanické kolečko pro plynulé zoomování.

g5 cam

Na těle příslušenství se nachází LED indikátor, uvnitř pak baterie o kapacitě 1 200 mAh.

batt

LG Hi-Fi Plus with B&O PLAY

Druhým modulem je přenosný Hi-Fi přehrávač s DAC převodníkem, který byl vyvinut v kolaboraci se společností Bang & Olufsen a byl poprvé použit u LG V10.

Snímek obrazovky (43)

Tento modul má elegantní skandinávský design a podporuje přehrávání zvuku v kvalitě 32-bit/384KHz. Připojit lze nejen k LG G5, ale k jakémukoliv smartphonu nebo počítači.

bo

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments