Sledujte nás na YouTube

LG G5 dostává aktualizaci na Android 7.0, v Evropě si ještě počkáme

LG se v posledních letech velmi snaží o to, aby s aktualizacemi pro své modely přicházelo v co nejkratším možném termínu. To se nyní opět potvrzuje – oficiální aktualizace na Android 7.0 Nougat, která byla doprovázena několikaměsíčním testováním beta verze, již započala v domovské zemi výrobce. Ostatní trhy by měly následovat.

lg-g5-nougat-upgrade

Prvenství si tentokrát LG však neutrhlo. O to se postarala Motorola, která pro svůj model G4 a G4 Plus vydala nejnovější Android již před několika týdny. LG se dušuje, že by se měla aktualizace na nejnovější verzi systému již brzy rozšířit také do dalších krajin. Po Jižní Koreji by mělo překvapení čekat také na uživatele v USA, Asii a zemích Evropy. Aktualizace se bude opět šířit klasickou formou OTA.

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *