Domů » Bleskovky » LG G3 a Android 5.0: Na internet se dostala testovací ROM s novou verzí systému

LG G3 a Android 5.0: Na internet se dostala testovací ROM s novou verzí systému

Teprve včera se na internetu objevily první screenshoty z testovací verze ROM pro model LG G3 (recenze), která běží na Androidu 5.0 Lollipop. Systém je samozřejmě doplněný o novou verzi uživatelského prostředí od LG. Netrvalo dlouho a máme tu další novinku – jeden z uživatelů na Xda-developers fóru zveřejnil testovací Android 5.0 ROM pro LG G3 volně ke stažení. Pokud se radujete, že si ji do své „gé-trojky“ naflashujete, příliš vás nepotěšíme.

Zveřejněná testovací ROM je totiž určena pouze pro model LG-F400S, který prodává jihokorejský operátor SK Telecom. V České republice je oficiální cestou dostupný pouze model s označením LG-D855. Zatím tedy nezbývá než doufat, že se s předstihem objeví testovací ROM také pro evropskou verzi telefonu. Aktualizace s finální verzí Androidu 5.0 by pro LG G3 měla být dostupná do konce letošního roku.

Přemýšlíte o LG G3? Podívejte se, kde jej seženete za nejlepší cenu

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).