Domů » Články » Levnější ještě nebyl. Cena MacBooku Air M1 klesla o 3 300 Kč

Levnější ještě nebyl. Cena MacBooku Air M1 klesla o 3 300 Kč

Nastala ideální doba na nákup nového notebooku od Applu. Mobil Pohotovost totiž zlevnila MacBook Air M1 na rekordních 26 690 Kč, což je aktuálně vůbec nejlepší cena na českém trhu. Kromě pořádné slevy na vás čeká bonus k výkupní ceně, díky kterému vyměníte své staré zařízení za nový MacBook ještě výhodněji.

Apple MacBook Air M1 gold

MacBook Air s M1 se od loňského uvedení na trh stal jedním z nejprodávanějších počítačů od Applu. Právě procesor Apple M1 je tím hlavním důvodem, proč je notebook mezi uživateli tak oblíbený. Díky čipu je totiž MacBook Air extrémně rychlý – má až 3,5x rychlejší procesor a až 5x rychlejší grafiku – a také nabízí výrazně lepší výdrž baterie (až 18 hodin). To vše navíc s naprosto tichým chodem díky konstrukci bez jediného větráku.

800 600 MacBook Air M1

MacBook Air M1 za nejnižší cenu

MacBook Air je nejtenčí a nejlehčí notebook od Applu. A teď je ještě levnější. U Mobil Pohotovosti koupíte MacBook Air M1 ode dneška jen za 26 690 Kč (sleva 3 300 Kč), což je momentálně nejlepší cena v Česku. Sleva se vztahuje na všechny tři barevné varianty – Silver, Gold i Space Gray. A pokud se rozhodnete vyměnit své staré zařízení (notebook, telefon, tablet atd.) právě za MacBook Air, čeká na vás ještě bonus k výkupní ceně.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.